Zavřít reklamu

V minulém týdnu jsme vás informovali o poměrně zajímavé novince, podle které by letošní MacBook Air měl přijít ve stejných barvách jako 24″ iMac. Tuto informaci poprvé zmínil známý leaker Jon Prosser, který nás nenechal čekat dlouho a ukázal světu zajímavé rendery. Údajně měl každopádně vidět přímo snímek ukazující chystaný Air v novém provedení. Z důvodu zachování anonymity svého zdroje tuto fotografii nesdílel, ale raději se spojil s RendersBylan a na základě viděného obrázku vytvořili zajímavé rendery.

Na výše přiložených snímcích si můžete povšimnout zajímavých změn. První z nich je samozřejmě již zmiňované barevné provedení, podle kterého se Apple chystá vsadit na barvičky. Ty mají například v loňském iPadu Air vcelku úspěch. Když se každopádně podíváme pořádně, můžeme si všimnou zásadní věci – zmizel ikonický zúžený design. Namísto toho dostáváme hranatější verzi, která se více podobá zmiňovanému iPadu Air a 24″ iMacu. Podle dosavadních informací by se na každé straně měl nacházet jeden USB-C port. Zdali se dočkáme návratu MagSafe je každopádně prozatím nejasné.

Jon Prosser nadále potvrdil, že MacBook Air bude disponovat bílými rámečky podobající se iMacu. V čem už si ale není jistý, je jejich velikost. Proto bychom s rámečky, které můžeme vidět na přiložených renderech, prozatím neměli počítat. Další otázkou je, zdali jsou informace tohoto leakera důvěryhodné. Prosser je totiž známý tím, že se v minulosti hned několikrát spletl. Zároveň se mu ale už několikrát prostřednictvím jeho renderů dokázalo poměrně přesně odhadnout vzhled AirPods Max a AirTagu.

.