Zavřít reklamu

Je pátek 16. září pár vteřin po 8. hodině ranní, což pro české a slovenské jablíčkáře znamená jediné – startují prodeje minulý týden představených iPhonů 14 (Pro) spolu s Apple Watch Series 8 a SE 2. generace. Pokud jste si tedy některý z těchto produktů v posledních dnech předobjednali a zároveň se na vás usmálo trochu štěstí, jelikož jste se v pořadníku umístili vysoko a díky tomu na vás produkty z první dodávkové vlny vyšly, je dnešek váš šťastný den. Novinky totiž budou dnes pravděpodobně buď doručeny, nebo si je budete moci na příslušných místech vyzvednout.

Zřejmě nejzajímavějšími novinkami jsou iPhony 14 Pro, které se dočkaly výměny výřezu v displeji za podlouhlý průstřel s názvem Dynamic Island. Kromě něj totiž dostaly do vínku třeba i 48MPx fotoaparát nebo třeba Always-on, po kterém mnozí jablíčkáři dlouho volali. Ostatní novinky jsou sice o něco méně líbivé, své příznivce si však jistojistě také najdou. Co se pak týče naší redakce, do té už míří všechny produkty určené pro dnešní start prodejů, takže v následujících týdnech můžete na Jablíčkáři očekávat smršť nejrůznějších testů a recenzí, které vám o nich udělají jasno.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)
.