Zavřít reklamu

Před týdnem a několika dny k tomu jsme se konečně dočkali představení nových iPhonů 12 (mini) a 12 Pro (Max), a to v rámci druhé letošní podzimní konference. Na té první poté Apple představil mimo jiné také zbrusu nový iPad Air 4. generace. V případě, že jste si na zmíněný iPad Air, popřípadě na iPhone 12 či 12 Pro dělali zálusk, tak pro vás mám skvělou zprávu. Právě dnes, tedy 23. října, totiž startují prodeje těchto tří zařízení. Co se týče iPhonu 12 mini a 12 Pro Max, tak na ty si ještě budeme muset počkat.

Abychom byli přesní, tak start prodejů v České republice odstartoval dnes v 8 hodin, tedy zhruba před hodinou. V tuto dobu totiž nejčastěji otevírají nákupní střediska a ostatní obchody, stejně tak začínají jezdit i kurýři. První jedinci už si tedy s největší pravděpodobností svůj iPhone 12 a 12 Pro, popřípadě iPad Air 4. generace, vyzvedli, popřípadě jim jedno z těchto zařízení již během dneška doveze kurýr. Vzhledem k tomu, že malinké Česko není pro Apple bůhvíjak zajímavé, tak došlo dnes k naskladnění jen opravdu malého počtu kusů těchto zařízení. Pokud se na vás nedostalo, tak si bohužel budete muset několik dalších týdnů či dokonce měsíců počkat – nedá se ale nic dělat.

Pokud náš magazín sledujete pravidelně od rána, tak už jste si mohli všimnout, že se nám do redakce podařilo oba dva nové iPhony sehnat. V tuto chvíli už na našem magazínu najdete kromě unboxingu také první dojmy z iPhone 12 a iPhone 12 Pro, které rozhodně stojí za přečtení. Později se samozřejmě na našem magazínu objeví recenze obou zmíněných modelů. Kromě toho už vám nyní můžeme slíbit recenzi iPadu Air 4. generace – ten by se měl k nám dostat již v průběhu následujících dní. Rozhodně tedy sledujte magazín Jablíčkář i nadále, aby vám neutekly žádné podstatné informace.

.