Zavřít reklamu

Před týdnem a několika dny k tomu jsme se konečně dočkali představení nových iPhonů 12 (mini) a 12 Pro (Max), a to v rámci druhé letošní podzimní konference. Na té první poté Apple představil mimo jiné také zbrusu nový iPad Air 4. generace. V případě, že jste si na zmíněný iPad Air, popřípadě na iPhone 12 či 12 Pro dělali zálusk, tak pro vás mám skvělou zprávu. Právě dnes, tedy 23. října, totiž startují prodeje těchto tří zařízení. Co se týče iPhonu 12 mini a 12 Pro Max, tak na ty si ještě budeme muset počkat.

Abychom byli přesní, tak start prodejů v České republice odstartoval dnes v 8 hodin, tedy zhruba před hodinou. V tuto dobu totiž nejčastěji otevírají nákupní střediska a ostatní obchody, stejně tak začínají jezdit i kurýři. První jedinci už si tedy s největší pravděpodobností svůj iPhone 12 a 12 Pro, popřípadě iPad Air 4. generace, vyzvedli, popřípadě jim jedno z těchto zařízení již během dneška doveze kurýr. Vzhledem k tomu, že malinké Česko není pro Apple bůhvíjak zajímavé, tak došlo dnes k naskladnění jen opravdu malého počtu kusů těchto zařízení. Pokud se na vás nedostalo, tak si bohužel budete muset několik dalších týdnů či dokonce měsíců počkat – nedá se ale nic dělat.

Pokud náš magazín sledujete pravidelně od rána, tak už jste si mohli všimnout, že se nám do redakce podařilo oba dva nové iPhony sehnat. V tuto chvíli už na našem magazínu najdete kromě unboxingu také první dojmy z iPhone 12 a iPhone 12 Pro, které rozhodně stojí za přečtení. Později se samozřejmě na našem magazínu objeví recenze obou zmíněných modelů. Kromě toho už vám nyní můžeme slíbit recenzi iPadu Air 4. generace – ten by se měl k nám dostat již v průběhu následujících dní. Rozhodně tedy sledujte magazín Jablíčkář i nadále, aby vám neutekly žádné podstatné informace.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Pane Jeliči. Jsem fanda iOS zařízení, ale tento článek je dost naprd. Píšete: Pokud se na vás nedostalo, tak si bohužel budete muset několik dalších týdnů či dokonce měsíců počkat. Z čeho vycházíte? Díval jste se na dostupnost telefonů u prodejců a Apple storu? Zdá se mi, že jste článek psal dlouho dopředu. Píšete, že v 8 hodin otevírají nákupní centra …… zatím neotevírají. :-)

    Hodnotím z vlastních zkušeností z minulého roku. Mnoho lidí si nové iPhony kupuje třeba v Alze a u podobných prodejců, kde prostě a jednoduše nejsou po první vlně třeba několik týdnů k dispozici. A věřte, že když se někde nachází nějaké datum dostupnosti, tak se jedná pouze o odhad, který se často nedodrží. Pro recenzovaný iPhone 12 Pro jsem si byl dnes ráno v obchodním centru, ve kterém se Alza nachází, takže otevírají. A článek byl psán asi 15 minut dopředu, pokud to potřebujete vědět.

celý text

Čtěte více.