Zavřít reklamu

Už vás nudí obyčejné střílečky, které vám do rukou dají virtuální kopii nějaké nudné zbraně a pošlou vás postřílet hromadu šedivých blobů, z nichž sestává armáda vašeho nepřítele. Chcete se odreagovat u zábavné hry, ke které dokážete dotáhnout i vaše blízké, jimž střílečky většinou nic neříkají. Právě pro vás by mohl být projekt studia Samurai Punk, bláznivě šílené Screencheat.

Popis hry jsme si vypůjčili přímo od samotných vývojářů. Ti nezvyklost své tvorby považují za její největší výsadu. Screencheat se odvolává na svůj vlastní název a nutí vás ve split-screenových přestřelkách pokukovat po obrazovkách vašich soupeřů. Nejen proto, že to představuje jasnou výhodu i v běžných hrách žánru, ale z toho důvodu, že ve Screencheat jsou hráči neviditelní. Najít je tak jednoznačně můžete díky lehkému podvádění. Pro čestné hráče však nabízí Screencheat i další mechaniku, která zvládne odhalit hráče podle vodítek, jimiž je prozrazují jednotlivé zbraně.

Ve hře můžete vybírat z deseti zcela odlišných zbraní. Těm musíte pečlivě přizpůsobit svůj styl boje. Kromě jedinečného způsobu, jak vás dokážou odhalit, se připravte i na dramaticky odlišný způsob střelby. A pokud vás některá z nich začne štvát,, vězte, že Screencheat nabízí detailní nastavení jednotlivých zápasů, v němž si můžete upravit dle libosti takřka každý aspekt hratelnosti.

  • Vývojář: Samurai Punk
  • Čeština: ne
  • Cena: 14,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém macOS 10.6 nebo novější, procesor na minimální frekvenci 1,4 GHz, 3 GB operační paměti, grafická karta z posledního desetiletí, 2 GB volného místa na disku

 Hru Screencheat můžete zakoupit zde

.