Zavřít reklamu

Kreativita fanoušků nezná mezí, a jinak tomu není ani u značky Apple. Její fanynka Glenda Adams se ovšem rozhodla svou věrnost k této značce vyjádřit opravdu zajímavým způsobem – vyšíváním.

Jednapadesátiletá Američanka sama sebe popisuje jako atletku a geeka, který chtěl vytvářet hry, až vyroste. Což se jí také splnilo a její práce se podepsala na herních velikánech jako Tomb Raider nebo Unreal. Už v té době však pracovala na Macintoshi od Applu a věrnost k této značce jí zůstala dodnes. Nyní pracuje jako hlavní iOS vývojářka ve Fetch Rewards.

Jejím největším koníčkem je vyšívání, které spojila se svou láskou k Applu, a vytvořila tak dokonalé vyšívané obrazy. Vyšívání se prý věnuje už delší dobu, většinou ale vytvářela jen obrázky králíků nebo motivačních nápisů, sdělila stránce Cult of Mac.

„Před pár lety jsem si najednou vzpomněla, že jsou vlastně tyto stehy stejné jako pixely ve hrách, na kterých pracuji. Myslela jsem si, že by bylo zajímavé vidět, jestli dokážu vytvořit pixelové napodobeniny starých počítačových obrazovek.“

Pokud byste si chtěli oživit svou pracovnu nebo kancelář jejími originálními kousky, tak vás asi zklamu. Glenda zatím žádný z jejích výtvorů neprodává. Ovšem sama říká, že by chtěla nějaké menší kousky prodávat například na Etsy.

 

Témata: , , , , ,
.