Zavřít reklamu

Internet v devadesátých letech připomínal spíše jistou verzi Divokého západu než vycizelované verze dnešních webových stránek. Takový virtuální svět v některých přitom zanechal stále pořádnou dávku nostalgie. Estetika mnohobarevných stránek s pastelovým nádechem se vryla do myslí také vývojářům, kteří pracovali na hře Hypnospace Outlaw.

Ačkoliv ale prostředí hry vypadá jako vystřižené z internetu devadesátých let, Hypnospace Outlaw světovou síť nahrazuje takzvaným Hypnospacem. Do toho se lidé vydávají díky speciálním přilbám, jež si nasazují, když jdou spát. Vás pak najímá společnost, která celou síť vlastní, abyste dostihli skupiny hackerů a podobných kyberzločinců. Na svých směnách tak budete prolézat všechny kouty imaginární sítě a hledat případy zneužívání informací, porušování copyrightu či šikanu ostatních uživatelů.

Během hledání kriminálníků si pak budete muset dát pozor na všudypřítomný adware a viry, které vám dokážou pořádně zavařit. K dopadení některých hříšníků totiž budete muset použít kromě vašeho prohlížeče i externí programy. Pokud vás ale věčné stíhání provinilců přestane bavit, můžete si jen tak Hypnospacem brouzdat a hledat virtuální měnu nebo velké množství skrytých bonusů.

  • Vývojář: Tendershoot, Michael Lasch, ThatWhichIs Media
  • Čeština: ne
  • Cena: 10,07 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: operační systém macOS 10.7 nebo novější, procesor Intel i5 Ivy Bridge nebo novější, 2 GB operační paměti, integrovaná grafická karta Intel Iris, 500 MB volného místa na disku

 Hru Hypnospace Outlaw můžete zdarma stáhnout zde

.