Zavřít reklamu

watchOS 5.2 přinese na luxusní Hermès verzi Apple Watch Series 4 dvojici nových ciferníků. Novinku ve třetí beta verzi systému, kterou Apple vydal během včerejšího večera, objevil francouzský blog WatchGeneration.fr.

Majitelé speciální edice chytrých hodinek od Applu tak budou mít možnost získat nové ciferníky v Hermès stylu. Zatím jsou známy dva nové barevné odstíny Cherry/Sakura a Bleu (světle růžová a modrá). Hermès je jedním z partnerů, kteří se podílejí na exkluzivních modelech Apple Watch vyrobených z nerezové oceli. Dalším je společnost Nike, která nabízí hliníkovou variantu.

Nové ciferníky nabízí stejné podobný design, jako ty dosavadní a dokonce i totožnou nabídku komplikací – stopky, časové pásmo nebo datum. Ciferníky si však dopřejí pouze majitelé nejnovějších Apple Watch Series 4 Hermès Edition. Pro první ani třetí sérii hodinek bohužel dostupné nebudou. K instalaci nových ciferníků bude potřeba watchOS 5.2 a také iOS 12.2.

Apple Watch Series 4 Hermès Edition se u nás oficiálně neprodávají. Zakoupit je můžete například v sousedním Německu, kde se jejich cena pohybuje od 1 299 € až po 1 549 €, dle zvolené varianty.

maxresdefault

 

Zdroj: 9to5mac

.