Zavřít reklamu

Úniky stále pokračují. Vývojáři prohledávají nové betaverze kousek po kousku a analyzují veškerý kód. Velmi zajímavé informace odhalila zatím poslední betaverze watchOS.

Zdá se, že server iHelpBR si může připsat další úspěšný zářez. Po úniku data samotné zářijové Keynote totiž zveřejnil nové informace týkající se Apple Watch. V posledním sestavení betaverze watchOS 6 byly totiž nalezeny podklady, které potvrzují návrat keramické verze Apple Watch. A nejen to.

Pokud vám obrázky nic neříkají, pak si zkuste vzpomenou na animaci při nastavování hodinek. Uniklé podklady jsou totiž přesně jedna z jejích částí, která se zobrazuje ke konci. Kromě toho, že se vrací keramická verze, tak očividně přijde i nová titanová.

Animace jsou rozměrově přichystány pro 44 mm verzi. Server iHelpBR však posléze našel naprosto shodnou i pro 40 mm verzi. Nové hodinky tedy budou využívat stejnou velikost displeje jako aktuální modely Series 4.

Keramické Apple Watch se vrací spolu s novými titanovými
Už na začátku roku předpovídal poměrně úspěšný analytik Ming-Chi Kuo návrat keramické verze hodinek. Nespecifikoval ale, zda půjde o Series 5 nebo o speciální edici. To ostatně nedokážeme vyčíst ani z animovaných podkladů.

Series 5 nebo speciální edice Series 4?

Bílá keramická verze přišla společně se Series 2 jako Apple Watch Edition, která byla ze zlata. Avšak mezi zákazníky naprosto propadla. Keramická verze pak byla dostupná i se Series 3, tentokrát v šedém zabarvení. Při nástupu Series 4 zcela zmizela z nabídky.

Nyní vše nasvědčuje návratu keramické verze, která bude patrně bok po boku s titanovou. Apple si s tímto kovem hrál kdysi v minulosti a pak od něj upustil. V poslední době však zažíváme jeho návrat. Stačí se podívat na kreditní kartu Apple Card.

Otázkou zůstává, zda má Apple v plánu vydat na podzim Series 5. Může totiž „pouze“ přidat nové verze k těm současným, aby ještě více posílil poptávku po Series 4.

Tuto hádanku nepomohla ani poslední analýza Kua, který odhalil, že nové Watch budou mít OLED displeje od Japan Display. Ani tato zpráva nenese informace o tom, zda půjde o zcela nové modely nebo aktualizaci či speciální edici Apple Watch.

Zdroj: 9to5Mac, MacRumors

.