Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme aplikaci XtraFinder.

Bez Finderu na Macu se asi neobejde nikdo z nás. Základní Finder nabízí řadu užitečných funkcí, určitě jste se ale i vy někdy dostali do situace, kdy Finder ve svém výchozím nastavení jaksi nepostačoval k tomu, co jste zrovna potřebovali udělat. Pokud chcete využívat svůj Finder s hrstkou výhod navíc, pak určitě vyzkoušejte aplikaci XtraFinder, která z něj udělá něco víc.

XtraFinder je užitečná aplikace, která váš obyčejný Finder v macOS obohatí o řadu nových prvků a funkcí. XtraFinder dokáže Finder ve vašem Macu rozšířit například o funkci karet, pokročilé kopírování, přesouvání a vkládání souborů (a to i postupně, aniž byste museli čekat, až bude předchozí operace dokončena), a mnoho dalšího.

Funkce, které nabízí XtraFinder, využijí jak řadoví, tak i pokročilí uživatelé. Po instalaci aplikace XtraFinder a jejím prvním spuštění jednoduše v přehledném rozhraní oken aplikace zvolíte funkce, které od svého Finderu očekáváte. Tyto předvolby můžete pochopitelně kdykoliv libovolně změnit. Na přehled všech funkcí, které XtraFinder nabízí, se můžete podívat do galerie článku. Po zvolení požadovaných funkcí stačí už jen spustit Finder a užívat si jeho nový způsob fungování.

Xtra Finder fb 2
.