Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Tentokrát se bude jednat o zkratku s názvem Instant Reminder, která vám během chvilky umožní na zamčenou obrazovku vašeho iPhonu umístit libovolnou připomínku.

Nativní Připomínky jsou užitečnou aplikací, která vám napříč operačními sytémy od Applu pomáhá udržet si přehled o všech vašich povinnostech, plánech a úkolech, a vše potřebné vždy včas splnit. Jednou z vlastností nativních Připomínek je možnost naplánování jednotlivých úkolů tak, aby se vám příslušná notifikace zobrazila v konkrétní čas nebo ve chvíli, kdy dorazíte na vámi určené místo. Ve chvíli, kdy nastane vám stanovený čas, se daná připomínka zobrazí také na zamčené obrazovce vašeho iPhonu. Někdy se ale může stát, že nepotřebujete daný úkol naplánovat na konkrétní hodinu, a zároveň jej z jakéhokoliv důvodu potřebujete mít neustále na očích – ideálně právě na již zmíněné zamčené obrazovce iPhonu. V takových chvílich vám skvěle poslouží zkratka s názvem Instant Reminder.

S pomocí této zkratky můžete během chvilky vytvořit “univerzální” připomínku, která se okamžitě objeví také na zamčené obrazovce vašeho iPhonu. Tam setrvá do doby, než ji označíte za vyřízenou, takže ji budete mít na očích tak dlouho, jak jen potřebujete. Zkratka s názvem Instant Reminder vyžaduje z pochopitelných důvodů přistup k nativním Připomínkám na vašem iPhonu. Funguje rychle, spolehlivě a bez problémů. Před její instalací se ujistěte, že jste na svém iPhonu aktivovali v Nastavení -> Zkratky možnost používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Instant Reminder stáhnete zde.

.