Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Dnes padla volba na zkratku s názvem Subscriptions, která vás dokáže upozornit na blížící se dobu obnovy předplatného vašich aplikací.

App Store nabízí kromě zcela bezplatných aplikací také ty, které si sice můžete stáhnout zdarma, ale u kterých musíte pro prémiové funkce aktivovat pravidelné předplatné. Každý z nás jistě občas stáhne aplikaci, u které si chce vyzkoušet ony bonusové funkce, ovšem pouze po dobu, kdy bude běžet bezplatná zkušební lhůta, a po jejím uplynutí se mu již nechce platit pravidelné předplatné. Někdy ale může být těžké neustále myslet na to, že se blíží čas obnovení předplatného, a ne každý myslí ihned po aktivaci bezplatné zkušební doby na to, aby ji ihned obratem v nastavení svého profilu na App Storu deaktivoval. Právě pro tyto případy se skvěle hodí zkratka s názvem Subscriptions.

Tato zkratka spolupracuje s nativními Připomínkami na vašem iPhonu. Po svém spuštění vás požádá o zadání základních informací o tom, kdy vám začíná placené období nebo s jak velkým předstihem chcete být na tuto skutečnost upozorněni. Zkratka Subscriptions je snadno ovladatelná, přizpůsobitelná, a funguje rychle a spolehlivě. Vyžaduje přístup k nativním Připomínkám na vašem iPhonu. Pokud si budete chtít zkratku Subscriptions jakkoli přizpůsobit, klepněte na její kartě v seznamu vašich zkratek na ikonku tří teček a poté opět na tři tečky v pravém horním rohu hlavní karty zkratky. Pro instalaci zkratky si příslušný odkaz otevřete v Safari na iPhonu, na kterém chcete zkratku Subscriptions používat, a zároveň se ujistěte, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Subscriptions stáhnete zde. 

.