Zavřít reklamu

QRTV, Breadhead Game a The Robot Factory by Tinybop. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

QRTV

Aplikace QRTV slouží pro jednoduchou tvorbu nejrůznějších QR kódů. S pomocí tohoto nástroje můžete v rychlost generovat potřebné QR kódy. Program jako takový můžete využívat buďto samostatně na vašem iPhonu či iPadu, nebo si můžete pomoci i s jablečnou televizí Apple TV.

Breadhead Game

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou karetní hru, kterou byste si mohli užít i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Sáhnout totiž můžete po hře Breadhead Game, která je založena na principech karetní hry Palace. V této hře se utkáte s dvěma protivníky (ovládaní počítačem) a vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Breadhead Game
Zdroj: apps.apple.com

The Robot Factory by Tinybop

Aplikace The Robot Factory by Tinybop cílí především na rodiče s menšími dětmi. V této hře si totiž budete navrhovat a stavět své vlastní roboty, které následně samozřejmě musíte také otestovat. Tímto způsobem si vytvoříte svou unikátní sbírku s těmi nejrůznějšími roboty. Titul je samozřejmě v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více