Zavřít reklamu

You Record Pro, Macros Counter NoitaFit a Crypto Plus – Bitcoin Ticker. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

You Record Pro

Po delší době do akce znovu zavítala oblíbená aplikace You Record Pro, která primárně cílí na studenty, žurnalisty, historiky a ostatní, kteří potřebují kvalitní a spolehlivý nástroj pro nahrávání mluveného slova. Jedná se o perfektní alternativu za nativní Diktafon, která nabízí řadu skvělých funkcí včetně podpory Siri.

Macros Counter NoitaFit

Při hubnutí je naprosto klíčový takzvaný kalorický deficit – tedy aby byl kalorický příjem menší než výdej. Jak ale zjistit samotný příjem? S tímto vám dokáže pomoci aplikace Macros Counter NoitaFit, díky které si váš příjem můžete spočítat v rámci několika minut. Zároveň se zde nabízí možnost pro nastavení takzvané stropní hranice, přes kterou za den nemůžete jít.

Crypto Plus – Bitcoin Ticker

Aplikace Crypto Plus – Bitcoin Ticker potěší především milovníky kryptoměn. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete prakticky neustále sledovat vývoj hodnoty u více než jednoho tisíce různých kryptoměn a dokonce se také nabízí možnost ohlédnout zpět na hodnotu v minulosti.

.