Zavřít reklamu

Joke of the day, DownCount Countdown Timer a Rivets – rugged watch faces. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Joke of the day

Jestliže máte rádi nejrůznější vtipy, mohla by se vám zalíbit aplikace Joke of the day. Tento program vám totiž každý den bude zobrazovat nejrůznější fóry, které samozřejmě vzápětí můžete sdílet například s vašimi přáteli. Nástroj pak funguje i na jablečných hodinkách Apple Watch.

DownCount Countdown Timer

Stažením aplikace DownCount Countdown Timer získáte parádní nástroj, díky kterému už nikdy nezapomenete na žádnou nadcházející událost – pokud si ji tedy nejprve zapíšete. Tento program totiž funguje jako odpočet. Jednoduše vám stačí si na iPhonu/iPadu zapsat zmiňované události a obratem na jablečných hodinkách uvidíte, kolik dní zbývá například do dovolené, výročí, začátku sezóny a podobně.

Rivets – rugged watch faces

S pomocí aplikace Rivets – rugged watch faces si můžete poměrně snadno a elegantně upravit vaše ciferníky. Tento program jim konkrétně dokáže dodat retro/industriální vzhled, jelikož do nich zakomponuje nejrůznější šrouby, nýty a řadu dalších. Jak to pak ve výsledku vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více