Zavřít reklamu

TV Remote, Mini Watch Games 24-in-1 a FlickType – Watch Keyboard. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

TV Remote

Jak už samotný název napovídá, s pomocí aplikace TV Remote můžete váš iPhone, iPad, ale také Apple Watch přeměnit do podoby dálkového ovladače pro televizi. Program si konkrétně rozumí s TV od Samsungu a LG a nabízí spoustu funkcí. Dokonce poskytuje i praktický widget a rozumí si se Siri.

Mini Watch Games 24-in-1

Není žádným tajemstvím, že se na jablečných hodinkách Apple Watch dají hrát různé hry. Zakoupením balíčku Mini Watch Games 24-in-1 si zpřístupníte 24 parádních miniher, které si následně můžete zahrát na zmiňovaných hodinkách. Jak hry vypadají si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

FlickType – Watch Keyboard

Pokud vám na jablečných hodinkách chybí nějaká QWERTY klávesnice a diktování vám v určitých situacích nevyhovuje, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na program FlickType – Watch Keyboard. Tento nástroj vám umožní psát klasické zprávy iMessage za pomocí klasické klávesnice.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.