Zavřít reklamu

Chytré hodinky od Applu dokáží samy o sobě spolehlivě měřit počet kroků, které jste za den ušli. Někteří uživatelé ale dávají před nativním nástrojem přednost specializovaným aplikacím – několik z nich si ve stručnosti představíme v našem dnešním článku.

StepsApp

Po vyzkoušení spousty aplikací pro měření kroků na Apple Watch jsem já osobně zakotvila u StepsApp. Kromě automatického měření kroků nabízí aplikace StepsApp zobrazení přehledů prostřednictvím zajímavých a srozumitelných grafů a aplikací, samozřejmostí je také integrace s nativním Zdravím ve vašem iPhonu. Kromě měření kroků nabízí StepsApp také měření počtu spálených kalorií, alternativu pro uživatele na vozíčku, widget pro iPhone a komplikace pro Apple Watch.

Aplikaci StepsApp stáhnete bezplatně zde.

Map My Walk by UnderArmour

Na svých Apple Watch můžete pro měření ušlých kroků využít také aplikaci Map My Walk od UnderArmour. MapMyWalk vám pomůže zaznamenat každý váš krok, poskytne vám příslušnou zpětnou vazbu a průběžně vás bude informovat o vašich pokrocích a dosažených milnících. Apilikace MapMyWalk nabízí také audiofeedback, možnost analýzy vašeho výkonu, možnsot měření dalších pohybových aktivit a spoustu dalších užitečných funkcí.

Aplikaci Map My Walk stáhnete bezplatně zde.

Stepz

Aplikace Stepz se bude skvěle vyjímat nejen na vašich Apple Watch, ale také na vašem iPhonu. Nabízí funkci automatického měření ušlých kroků, automatickou synchronizaci s nativním Zdravím na vašem iPhonu, možnost nastavení vašeho vlastního cíle a přehledné grafy vašeho výkonu na iPhonu. Aplikace Stepz je navržena tak, aby pokud možno co nejvíce šetřila baterii vašich zařízení.

Aplikaci Stepz stáhnete bezplatně zde.

Stepwise Pedometer

Stepwise je velice jednoduchý, ale užitečný a výkonný krokoměr pro vaše Apple Watch. V moderním a jednoduchém uživatelském rozhraní vám představí všechny potřebné informace, v přidružené aplikaci na vašem iPhonu můžete sledovat své pokroky a souhrnné přehledy. Stepwise nabízí integraci s nativním Zdravím ve vašem iPhonu, možnost sdílení s ostatními uživateli a widget pro iPhone.

Aplikaci Stepwise Pedometer stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více