Zavřít reklamu

Simple Repeat Timer, WatchChat 2: for WhatsApp a Retro Keyboard: Watch Keyboard. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Simple Repeat Timer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Simple Repeat Timer vám poslouží jako jednoduchý časovač. Jedná se o skutečně jednoduchou a intuitivní aplikaci, kdy vám zkrátka stačí nastavit čas a o zbytek se postará časovat za vás. Výhodou navíc je, že v jednom momentu můžete mít aktivní až tři různé odpočty.

WatchChat 2: for WhatsApp

Pokud například pro komunikaci s přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy využíváte především aplikaci WhatsApp, určitě byste neměli přehlédnout dnešní slevu na program WatchChat 2: for WhatsApp, který je k dostání zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž přinese WhatsApp i na vaše hodinky a zpřístupní vám všechny potřebné možnosti.

Retro Keyboard: Watch Keyboard

Jestliže vás někdy napadla myšlenka, že by se vám na vašich jablečných hodinkách hodila klasická klávesnice, zbystřete. Do akce zamířila aplikace Retro Keyboard: Watch Keyboard, která vám zpřístupní klasickou starou klávesnici, díky které budete moci psát zprávy a iMessage.

.