Zavřít reklamu

Sociální síť Instagram používá v současné době jistě hodně jablíčkářů, Někteří tuto platformu využívají pro pracovní účely, jiní zase pro sdílení fotografií a videí se svými přáteli a rodinou. Pokud patříte do druhé skupiny uživatelů, zajisté uvítáte naši dnešní čtveřici tipů a triků, se kterými pro vás bude používání Instagramu ještě efektivnější.

Notifikace od oblíbenců

Každý z nás má jistě na Instagramu svého oblíbeného tvůrce. Pokud ale sledujete hodně účtů, může se snadno stát, že vám některé novinky uniknou. Instagram naštěstí nabízí uživatelům aktivovat zvlášť notifikace na nový obsah u oblíbených tvůrců. Jak na to? Navštivte profil uživatele, u kterého chcete aktivovat notifikace. Poté vlevo nahoře klepněte na ikonku zvonečku, a poté stačí už jen nastavit, na které tipy příspěvků chcete být upozorněni.

 

Prohlédněte si příspěvky, které se vám líbily

Chtěli byste si prohlédnout všechny příspěvky, které jste na Instagramu označili srdíčkem? Žádný problém. Nejprve přejděte na váš vlastní profil a vpravo nahoře klepněte na ikonku tří linek. Klepněte na Nastavení -> Účet, a poté zvolte Příspěvky, které se vám líbí.

Vytvářejte kolekce příspěvků

Na Instagramu můžeme najít řadu inspirativních příspěvků se stručnými užitečnými návody, zajímavými informacemi a dalším obsahem. Vybrané příspěvky si můžete uložit klepnutím na ikonku záložky pod fotografií a poté se k nim vrátit po klepnutí na ikonku tří linek v pravém horním rohu vašeho profilu, kde v menu následně klepnete na Uloženo. Instagram ale nabízí také možnost vytváření kolekcí uložených příspěvků, díky čemuž si obsah můžete tematicky třídit. Pro vytvoření nové sbírky klepněte na ikonku tří linek v pravém horním rohu vašeho profilu. Poté klepněte na Uloženo, a vpravo nahoře klepněte na ikonku “+”.

Obsah jiných uživatelů ve vašich Stories

Narazili jste na Instagramu na zajímavý příspěvek, o který byste se chtěli podělit se všemi vašimi sledujícími? Nemusíte jej zasílat jednotlivým uživatelům – mnohem rychlejší a efektivnější cestu představuje přidání daného příspěvku přímo do vašich Instagram Stories. Pod vybraným příspěvkem klepněte na ikonku sdílení. V menu, které se vám zobrazí, zvolte Přidat do příběhu příspěvek, proveďte případné úpravy a příspěvek sdílejte.

.