Zavřít reklamu

Photo Eraser, ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer, Video GIF Creator – GIF Maker, USBclean a 112 Operator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Photo Eraser

I tu sebelepší fotografii dokáže v poslední vteřině zkazit nějaký nevyžádaný objekt. Ten naštěstí můžete hravě odstranit pomocí retuše. S tím si poradí i aplikace Photo Eraser, ve kterém vám jen stačí zvolit, co si ze snímku přejete odebrat a o zbytek se postará nástroj za vás.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Photo Eraser stáhnete kliknutím zde


ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer

Jak již samotný název napovídá, aplikace ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer vám dokáže posloužit jakožto multimediální přehrávač a prohlížeč fotografií. Program si nadále samozřejmě poradí i s otočením snímků či přiblížením, přičemž nechybí ani možnost prezentace.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer


Video GIF Creator – GIF Maker

Aplikace Video GIF Creator – GIF Maker vám dokáže perfektně posloužit pro tvorbu různých animovaných obrázků ve formátu GIF. Jednoduše vám stačí zvolit buďto jednotlivé obrázky či video, nastavit jednotlivé atributy a o zbytek se postará aplikace zcela za vás.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Video GIF Creator – GIF Maker stáhnete zde


USBclean

Zakoupením aplikace USBclean si přijdete na parádní nástroj, který se dokáže postarat o pročištění vašich USB disků. Jednoduše stačí připojit danou flashu, otevřít aplikaci a o zbytek se program postará za vás. Konkrétně dokáže odstranit skryté soubory a obecně tak celé úložiště pročistit.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci USBclean stáhnete zde


112 Operator

Napadlo vás někdy, jak je asi náročná práce operátora tísňové linky? To si můžete „na vlastní kůži“ vyzkoušet v zajímavé hře 112 Operator. Vaším úkolem tedy bude komunikovat s volajícími, dávat jim extrémně důležité instrukce a posílat k nim jednotky záchranného systému. Rozhodně se nejedná o nic jednoduchého, jelikož vždy budete muset zohlednit například dopravní situaci, počasí a podobně.

  • Původní cena: 20,99 €
  • Aktuální cena: 5,24 €

Aplikaci 112 Operator stáhnete zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.