Zavřít reklamu

Začínají prázdniny a vy možná úplně nevíte, jak s tím vším volnem, které vás po dva následující měsíce čeká, naložit. Všechny ty venkovní a vodní aktivity tak můžete prokládat hraním her na vašem iPhonu, iPadu a Macu, které nejen že zabaví, ale především také pobaví. A to klidně nejen vás, ale i vaše přátele.

Diablo Immortal 

O mobilní reinkarnaci klasického herního titulu toho bylo řečeno už poměrně hodně, je ale prostě pravda, že to není špatná hra. Pokud k ní budete přistupovat jako k mobilnímu MMORPG, vrátí vám to skutečně dlouhou a poměrně krvavou zábavou, ve které jde především o likvidaci neutuchajících přívalů nepřátel. Navíc dlouhé první hodiny hraní nemusíte ve hře utratit ani jedinou korunu a až s postupem v ději se rozhodnout, zda vám to za to stojí.

Diablo Immortal v App Store

Disney Mirrorverse 

Ať už si Disney+ předplácíte, nebo ne, jistě znáte postavy z příběhů samotného studia. Zde ale navštívíte alternativní svět, ve kterém se všechny „zrcadlí“ do rozměrného RPG se zábavným a originálním soubojovým systémem. Každá postava přitom nabízí unikání a speciální schopnosti, takže je hra pokaždé jiná. K tomu je zde ještě množství herních módů, tedy nejen ten příběhový. Nechybí ani výzvy, ani žebříčky.

Disney Mirrorverse v App Store

Apex Legends (Mobile) 

Apex Legends je Battle Royale hra, která už má ve světě počítačového hraní jasné renomé. Úspěšně totiž sekundovala i všem ostatním hrám žánru, tedy typicky Fortnitu, aniž by zapadla v zapomnění. Právě i kvůli úspěchu klasické verze si nyní můžete zahrát tu určenou pro mobilní zařízení. V ní najdete třeba i nové exkluzivní hrdiny. Ovládání je pak plně odladěno dotykovým displejům a nemusíte se vůbec bát, že byste si při líté vřavě vykloubili palce.

Apex Legends na Steamu 

Starcraft 2 

Blizzard nestojí jen za Diablem, ale také za velice úspěšnou real-time sérií Starcraft. Skrze jeho Battle.net si tak můžete do svého Macu nainstalovat jeho pokračování, které vám dá ochutnat vesmírné vřavy mezi třemi rasami snažícími se ovládnout známý svět. Na M1 čipech jej rozjedete v pohodě, jen počítejte s tím, že ke hraní potřebujete myš, protože vše je o rychlých reakcích. Jakmile zaspíte, oponent, kterým může být i váš kamarád, vás jednoduše převálcuje.

Battle.net

Sayonara Wild Hearts 

Pokud je vaše léto patřičně divoké, nesmíte minout hru Sayonara Wild Hearts. Je dostupná nejen ve Steamu, ale i v Apple Arcade a vězte, že se jedná o jednu z nejlepších běhaček, kterou jste kdy hráli. Když totiž srdce mladé ženy puká, rovnováha vesmíru je narušena. Každá úroveň je tak jiná, vizuálně naprosto podmanivá a ten hudební soundtrack si budete chtít pouštět i při letních večírcích.

Sayonara Wild Hearts v Apple Arcade

.