Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře vám pravidelně vždy o víkendu přinášíme zajímavé tipy na užitečná rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. V pondělí jsme se ale dočkali příchodu nových operačních systémů včetně iOS 15 a iPadOS 15, u kterých prohlížeč Safari nově nabízí podporu rozšíření, proto vám dnes představíme pro změnu pět tipů na zajímavá rozšíření pro Safari v iOS 15.

Pocket

Pocket vám umožní odložit si na později prakticky jakýkoliv obsah, na který narazíte při procházení webu v prostředí Safari na vašem iPhonu. Aplikace je multiplatformní, nabízí spoustu možností pro správu a přizpůsobení. Je jen na vás, zda se rozhodnete prostřednictvím Pocket ukládat články z vašich oblíbených zpravodajských serverů, videa, recepty nebo jiný obsah. Pocket nabízí také možnost aktivace funkce hlasitého předčítání.

Rozšíření Pocket stáhnete bezplatně zde.

Noir – Dark Mode for Safari

Rozšíření s názvem Noir – Dark Mode for Safari poskytne prohlížeči Safari na vašem iPhonu zcela nové možnosti, co se týče nastavení tmavého režimu. Rozšíření Noir automaticky přeladí každou stránku do tmavého režimu, díky čemuž si váš zrak ve tmě opravdu odpočine. Noir umí vygenerovat skutečně přirozeně vypadající tmavý režim na základě barev, do kterých je daná webová stránka laděná, nabízí ale také možnosti vlastního přizpůsobení, případně individuální deaktivace na vámi vybraných webech.

Rozšíření Noir – Dark Mode for Safari stáhnete za 79 korun zde.

Apollo for Reddit

Jako rozšíření pro Safari v iOS 15 (potažmo v iPadOS 15) můžete nyní využít také aplikaci Apollo for Reddit. Jedná se o klienta, který se těší velké oblibě mezi uživateli zmíněného diskuzního portálu. Apollo for Reddit nabízí bohaté možnosti práce s obsahem, prohlížení médií, řazení příspěvků, nabízí ale také podporu ovládání za pomoci gest a mnoho dalšího.

Rozšíření Apollo for Reddit stáhnete bezplatně zde.

Clario

Clario je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří chtějí posunout ochranu svého soukromí na svém iPhonu na novou úroveň. Tento placený nástroj (s možností bezplatné zkušební lhůty) nabízí možnost ochrany identity spolu s monitoringem případného úniku dat, rychlou VPN, blokování obsahu, zvýšení ochrany Wi-Fi připojení a v neposlední řadě také nepřetržitou asistenci školeného personálu.

Rozšíření Clario stáhnete bezplatně zde.

Microsoft Translator

Microsoft Translator je bezplatný a výkonný nástroj pro překlad z desítek jazyků. Tato aplikace umí skvěle pracovat nejen s klasickým textem, ale také s hlasem, konverzací, screenshoty nebo třeba snímky z fotoaparátu vašeho iPhonu. Microsoft Translator lze bez problémů používat v online i offline režimu, aplikace nabízí možnosti přizpůsobení, sdílení, poslechu výslovnosti a spoustu dalších užitečných funkcí.

Rozšíření Microsoft Translator stáhnete bezplatně zde.

.