Zavřít reklamu

Diskuzní platforma Reddit je mezi uživateli velice oblíbená. Reddit má pochopitelně také svou vlastní iOS aplikaci, ne každému ale zrovna tento nástroj vyhovuje. V dnešním článku si představíme pět aplikací, které můžete využít ke sledování Redditu.

Apollo

Apollo patří bezesporu mezi nejoblíbenější Reddit klienty. Ve skvěle vypadajícím uživatelském rozhraní nabízí řadu funkcí, jako jsou přizpůsobitelná gesta, prohlížeč médií, Jump Bar pro rychlé přepínání mezi subreddity nebo výkonný nástroj pro tvorbu komentářů i příspěvků. Samozřejmostí je podpora Touch ID a Face ID, stejně jako možnost filtrování a blokování, podpora více účtů nebo podpora tmavého režimu. Apollo je ke stažení zcela zdarma, verze s bonusovými funkcemi začíná na 29 korunách měsíčně.

Narwhal

Klient s názvem Narwhal for Reddit se pyšní rychlostí a plnou podporou přizpůsobitelných gest pro ovládání. Narwhal dále nabízí možnost hlasování u příspěvků i komentářů jednoduchým posunutím prstu, možnost skrývání i ukládání odkazů, stejně jako možnosti rychlého a snadného přidávání nových příspěvků do vašich oblíbených subredditů. Narwhal nabízí také podporu celosystémového tmavého režimu. Aplikace je ke stažení zdarma, za prémiovou verzi zaplatíte jednorázově 99 korun.

 

Beam for Reddit

Aplikace Beam for Reddit slibuje uživatelům jedinečný zážitek z prohlížení a používání Redditu. Může se pochlubit velmi dobře vypadajícím uživatelským rozhraním, nabízí prohlížeč mediální obsahu, podporu více účtů, zabezpečení číselným kódovým zámkem, podporu Force Touch nebo třeba možnost zasílání zpráv přímo v aplikaci. Aplikace je zdarma, její tvůrce ale můžete podpořit příspěvkem od 25 korun (jednorázově).

Comet

Comet je další ze způsobů, jak na iOS zařízení procházet obsah Redditu. Nabízí rychlost a výkon, přehledné uživatelské rozhraní a užitečné funkce, jako je třeba automatické přehrávání animovaných GIFů, nekonečné scrollování, možnost skrytí i zobrazení komentářů jediným gestem, pokročilé možnosti prohledávání příspěvků nebo třeba integrovaný mediální prohlížeč.

Antenna

Aplikace Antenna slibuje uživatelům jedinečnou zkušenost spolu se snadným a rychlým ovládáním. Antenna nabízí funkci nekonečného rolování stránek, možnost hlasování, komentování, ukládání a skrývání příspěvků, funkci otevírání obsahu v prostředí mobilního webového prohlížeče nebo třeba možnost nastavení omezení u mobilních dat. Součástí aplikace je také prohlížeč médií, možnost uzamčení číselným kódovým zámkem, podpora gest a tmavého režimu nebo možnost notifikace u příchozích zpráv. Aplikace je ke stažení zdarma, za prémiovou verzi zaplatíte jednorázově 79 korun.

.