Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Theine

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy se vám v nejméně vhodnou chvíli uspal Mac? To můžete řešit dvěma způsoby. Buďto vždy, když budete potřebovat, aby se neuspal, změníte nastavení v Předvolbách systému a následně jej vrátíte do původní podoby, anebo sáhnete po jednoduché aplikaci Theine. Tu můžete ovládat přímo z horního menu baru, kde už jen stačí zakliknout, po jak dlouhou dobu Mac nesmí přejít do režimu spánku. Rychlé, praktické a efektivní řešení.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Batch Photo Editor

Jak již samotný název napovídá, aplikace Batch Photo Editor – Watermark, Resize and Effects slouží pro práci s vašimi fotografiemi. Tento nástroj si konkrétně poradí s hromadným přidáním vodoznaku, změnou rozměrů či přidáním nejrůznějších efektů, s jejíchž pomocí můžete snímky skvěle ozvláštnit.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Hot Simple Image Viewer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Hot Simple Image Viewer vám dokáže posloužit jakožto nástroj pro prohlížení obrázků. S pomocí tohoto programu si tak můžete prohlížet například fotky uložené ve složce, kdy můžete mezi jednotlivými snímky jednoduše přepínat prostřednictvím klávesnice či myši.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Silence

Ve hře Silence spočívá ve vašich vlastních rukou budoucnost tichého, poklidného světa Silence. Vaším úkolem bude pomoci Noahovi v tom, aby našel svou malou ztracenou sestřičku Renie, a přivést ji zpět domů. Na vaší cestě vás čeká plno dobrodružství v kouzelném světě.

  • Původní cena: 19,99 Eur (1,99 Eur)

Dead Cells

V rouguelike hře s názvem Dead Cells vás čeká postupné objevování a prozkoumávání tajemného hradu, ve kterém není nouze o různá překvapení, záhady a úkoly. V hradu ale rozhodně nejste sami – na své cestě budete muset porazit nejednoho zákeřného nepřítele. Jak dlouho se zvládnete udržet naživu?

  • Původní cena: 24,99 Eur (12,49 Eur)
.