Zavřít reklamu

Na svět padla nukleární apokalypsa. Toho, čeho se lidé po celém světě báli ve skutečných padesátých letech, se v těch fiktivních ve hře 60 Seconds Reatomized opravdu stalo. Upravená verze původní hry od vývojářského studia Robot Gentleman vás pak provede neobyčejným životem jedné klasické americké rodinky, která se snaží přestát konec světa v bunkru pod svým vlastním domem.

60 Seconds Reatomized vám dá na starost právě osud zmiňované rodinky. Jednou za čas se budete v roli některých z jejích členů vydat na povrch, do prostor vašeho bývalého sídla, a nasbírat co nejvíce cenných surovin. Vrásky vám přitom na čele budou kromě nedostatku zásob dělat i nájezdníci, kteří hledají své oběti v jadernou válkou zdevastovaném světě. Na každý z průzkumů budete mít pouhých šedesát sekund. Kromě rozvažování nad tím, co opravdu potřebujete, tak budete muset měnit své plány během jednotlivých výstupů.

Celá hra je přitom o patřičném zacházení s cennými zdroji. Nešťastným událostem se však nevyhnete. Hra vám jich bude nabízet během hraní opravdu požehnaně a budete mít dost práce s tím, aby se vaše rodinka dočkala šťastného konce. Právě remasterovaná verze Reatomized navíc přidává ke skvělé hratelnosti i řadu vylepšení. Kromě lepších grafických modelů jde například i nový systém osobních vztahů.

  • Vývojář: Robot Gentleman
  • Čeština: 9,99 euro
  • Platforma,: macOS, Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.11 nebo novější, procesor Intel Core i5, 4 GB operační paměti, grafická karta Intel HD Graphics 6000 nebo lepší, 5 GB volného místa na disku

 Hru 60 Seconds Reatomized můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více