Zavřít reklamu

Pro chytré hodinky od Applu existuje řada různých aplikací pro všechny možné účely. V dnešním článku vám představíme tipy na šest skvělých a námi osobně vyzkoušených aplikací, které se vám budou hodit pro poslech podcastů, sledování vašeho zdraví. nebo třeba pro sledování kvality ovzduší ve vašem okolí.

Overcast pro podcasty

Pokud máte rádi podcasty a hledáte aplikaci, která vám umožní je poslouchat a ovládat také na vašich Apple Watch, pak pro vás aplikace Overcast bude rozhodně skvělou volbou. Má jednoduché, dobře vypadající uživatelské rozhraní, je skvěle ovladatelná a nabízí řadu zajímavých funkcí. Overcast nabízí kromě poslechu podcastů také přidávání do oblíbených, ovládání přehrávání, hlasitosti nebo kvality zvuku a mnoho dalšího.

Aplikaci Overcast stáhnete bezplatně zde.

StepsApp pro sledování počtu kroků

Operační systém watchOS nabízí nativní nástroj pro měření počtu ušlých kroků, a to v rámci funkce Aktivita. Pokud se ale do počítání kroků chcete ponořit ještě hlouběji a získat podrobnější informace spolu s přehlednými a užitečnými widgety na plochu iPhonu, případně komplikacemi pro Apple Watch, doporučujeme vaší pozornosti aplikaci s názvem StepsApp, která vám pro měření počtu ušlých kroků nabídne vše potřebné.

Aplikaci StepsApp stáhnete bezplatně zde.

Standland pro stání

Všichni dobře víme, že příliš dlouhé sezení v žádném případě neprospívá našemu zdraví. Aplikace Standland vás umí vždy upozornit na to, že je zapotřebí vstát a pobýt nějakou tu chvíli ve stoje. Pro lepší motivaci využívá tato aplikace prvky gamifikace spolu se zajímavým grafickým rozhraním. Samozřejmostí jsou také podrobné informativní statistiky o tom, jak se vám vede.

Aplikaci Standland stáhnete bezplatně zde.

Autosleep pro sledování spánku

V Apple Watch sice najdete nástroj pro sledování spánku, řada uživatelů si ale mnohem více chválí aplikaci s názvem Autosleep. Nabízí funkci automatického sledování spánku, na spárovaném iPhonu vám zobrazí nejrůznější zajímavé statistiky, díky kterým můžete snáze zjistit, za jakých podmínek se vám lépe usíná a kvalitněji spí. Na rozdíl od jiných aplikací tohoto typu nabízí Autosleep „pouze“ funkci sledování spánku, pokud jsou ale pro vás klíčové statistiky a analýzy, bude pro vás tou pravou.

Aplikaci Autosleep stáhnete bezplatně zde.

Heart Analyzer pro měření srdečního tepu

Pokud své Apple Watch používáte mimo jiné také ke sledování srdečního tepu, určitě se vám bude líbit aplikace s názvem Heart Analyzer. Ta nabízí nejen funkci měření srdečního tepu, ale například také možnost nastavení užitečných a přehledných komplikací pro ciferníky vašich Apple Watch, stejně jako opravdu podrobné analýzy a statistiky, týkající se příslušného měření.

Aplikaci Heart Analyzer stáhnete bezplatně zde.

Air Matters pro informace o kvalitě ovzduší

Informace o aktuální kvalitě ovzduší ve vašem okolí jsou stejně důležité, jako třeba informace o aktuálním stavu počasí. Pro tyto účely báječně slouží aplikace s názvem Air Matters, kterou můžete používat nejen na vašich Apple Watch, ale třeba také na iPhonu nebo na iPadu. Kromě informací o kvalitě ovzduší vám aplikace Air Mattes nabídne také pylovou předpověď, včasná varování ohledně znečištění a spoustu dalších infromací. Aplikaci lze spárovat s čističkou vzduchu Philips Smart Air Purifier.

Aplikaci Air Matters stáhnete bezplatně zde.

.