Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Obliba Maců v posledních měsících a letech raketově roste a to nejen mezi běžnými uživateli, ale taktéž firmami. Jste-li majitelem či vedoucím pracovníkem v nějaké firmě a nad využíváním Maců pro své podnikání uvažujete, mohlo by vás přesvědčit 7 důvodů, proč jsou Macy lepší než PC.

první dojmy 24" imac 2021

  1. Macy jsou díky vlastním procesorovým řešením řady M od Applu neuvěřitelně výkonné a to přitom při zachování extrémní energetické úspornosti.
  2. Velmi úsporné čipsety v kombinaci s perfektně optimalizovaným macOS dávají Macům osazených čipy Apple Silicon skoro až extrémní výdrž baterie.
  3. Jednou ze silných stránek Maců je jejich extrémně jednoduché, intuitivní nastavení s možností nastavení na dálku, což se ve firmách rozhodně hodí
  4. Nemusí být od věci se inspirovat konkurenčními firmami – vždyť 84 % největších inovátorů na světě využívá ve velkém právě Macy
  5. Další velkou devízou Maců je jejich zabezpečení. Jak po softwarové, tak i hardwarové stránce jsou na tom z hlediska zabezpečení naprosto skvěle.
  6. Pryč jsou časy, kdy byl na Macích problém s aplikacemi. Vývojáři se totiž čím dál více činí, díky čemuž na Macích rozjedete téměř vše, co na Windows.
  7. Práci s Macem extrémně usnadňuje i to, jak si skvěle rozumí s iPhonem, potažmo s jinými Apple produkty. Pokud tedy zaměstnanec na Applu “jede”, bude pro něj práce radost.

14" MacBook Pro M1 Pro

Tak co, přesvědčily vás důvody, proč ve formě přejít na Macy, či vše postavit od základu na nich? Věříme, že ano – tím spíš, když iStores nabízí programy jako Smart Leasing pro firmy, díky kterým je vybudování firemní počítačové infrastruktury založené na Macích jednoduché a cenově dostupné. Navíc Macy s čipy M1 lze ve firmách testovat až 30 dní a vyzkoušet si tak, zda vám sedí či nikoliv. Více informací o Smart Leasingu naleznete zde, o 30denním testovánípak zde.

Proč využívat ve firmě Mac vám iStores ještě více vysvětlí zde

.