Zavřít reklamu

V jednom z našich předchozích článků jsme vám představovali aplikaci Audio Recorder, která slouží k pořizování hlasových záznamů na iPhonu. Pokud vás nezaujala, ale zároveň stále ještě hledáte aplikaci, která vám nahradí diktafon, můžete si zkusit vybrat z našich dnešních tipů.

Rev Voice Recorder

Aplikace Rev Voice Recorder zaujme zejména novináře, publicisty nebo ty, kteří chtějí diktafon na svém iPhonu využít pro záznam přednášek. Aplikace umožňuje pořízení neomezeného počtu nahrávek s možností jejich odeslání do cloudových úložišť (Dropbox, Google Drive a další), nabízí také možnost odeslání nahrávek profesionálům, kteří se postarají o jejich kvalitní přepis. Aplikace slibuje vysokou kvalitu záznamu zvuku, možnost používání aplikace na pozadí, automatické pozastavení v případě příchozího hovoru, možnost úpravy nahrávek a další funkce.

Voice Recorder, Voice memo

Aplikace Voice Recorder, Voice Memo nabízí jednoduché a rychlé ovládání, možnost uložení záznamů ve formátu MP3, synchronizaci přes iCloud, kompatibilitu s aplikacemi DropBox, WhatsApp, Google Drive, Messenger, Soubory, Evernote a řadou dalších. Aplikace funguje kompletně offline, umožňuje práci s hlasovými záznamy a nabízí také možnost práce na pozadí, kompatibilitu s Apple Watch, vestavěný přehrávač nebo třeba přenos záznamů do Macu nebo PC.

AudioNote 2

Aplikace AudioNote 2 nabízí funkci kvalitního záznamu zvuku s automatickým přizpůsobením velikosti místnosti nebo úrovni hlasitosti. Součástí aplikace je filtr hluku pro eliminaci ruchu v pozadí, možnost neomezeného pozastavení a opětovného spuštění záznamu, připojení poznámek k záznamům s možností úpravy fontu, barev a dalších úprav včetně přidání fotografií, možnost tvorby složek a pokročilého třídění souborů a funkci automatické synchronizace s vybranými cloudovými úložišti.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více