Zavřít reklamu

Místní Apple fórum se rozjíždí, v současnosti má již více než 200 členů, kteří stihli napsat již skoro 800 příspěvků. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, tak odezva naší komunity je výborná. Díky všem za rady ostatním! A jak dopadla naše soutěž?

Omlouvám se za dlouhé čekání na výsledky soutěže, ale z důvodu mého stěhování do nového bytu nějak nezbyl čas na vylosování výherců hned po víkendu, za což se určitě omlouvám! Jelikož jste už ale opravdu nedočkaví, tak tady máte výsledky naší soutěže! Odezva byla opravdu velká – na fóru se zaregistrovala spousta členů a Twitter byl přímo zaplaven propagací našeho nového fóra. Děkuji vám za to!

A kdo tedy vyhrál? Fanfáááry!

  • 3. místo – MiLi Power Crystal – misarilwen
  • 2. místo – MiLi Power Skin – muggatu
  • 1. místo – vyběr mezi Magic Mouse / externí disk 1TB / Apple klávesnice / Parallel’s Desktop – MarrLiss

Gratuluji výhercům, kontaktoval jsem vás na Twitteru či v našem fóru. Pokud by náhodou zpráva nedorazila, tak mě prosím kontaktujte.

Soutěž sice skončila, ale budu rád, když i nadále budete aktivními členy našeho Apple fóra. Věřím, že si zde vybudujeme příjemnou komunitu a z Jablíčkář fóra se tak stane místo, kde každý snadno získá radu ohledně

Děkuji partnerům CZpočítač.cz a iPhoneMili za podporu a vložení cen do soutěže!

Díky CZpočítač.cz a iPhoneMili.cz jste si mohli zasoutěžit o tyto skvělé ceny!

CZpočítač.cz

Internetový obchod CZpočítač.cz Vám nenabízí jen zboží mnoha kategorií, ale i své srdce, které do obchodu vkládáme. Snažíme se obchod posunout dále. Tím, že u nás zákazník nakoupí naše práce nekončí. Preferujeme osobní jednání s každým zákazníkem a být mu stále k dispozici. Proto jednáme férově, dodržujeme principy slušného obchodování a snažíme se být zákazníkovi nápomoci kdykoliv. Pracovní dobu máme od ráno do večera každý den.

Proto, když se na nás někdo obrátí i v době, kdy již mají ostatní zavřeno, my rádi poradíme a pomůžeme.

iPhoneMiLi.cz

Soutěžte s námi o MiLi Power Skin a Power Crystal. V případě Power Skinu se jedná se o nejtenčí externí baterii pro iPhone na světě s kapacitou 1200 mAh, která prodlouží téměř dvakrát výdrž vašeho telefonu a zároveň poskytne ochranu před jeho poškozením. Power Skin je certifikován společností Apple jako produkt „Works with iPhone“.

Power Crystal je externí (záložní) baterie pro elektronická digitální zařízení jako jsou např. digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, mobilní telefony, aj. Součástí balení je šest nejpoužívanějších konektorů. Kapacita této baterie je 2000 mAh, kde o jejím stavu vás informuje LED indikátor. Power Crystal se může pyšnit nejen skvělým designem a perfektním dílenským zpracováním, ale také certifikáty Made for iPod a Works with iPhone.

Zakladatel Apple magazínu Jablíčkář.cz, nyní píší články pouze na téma nejlepší aplikace pro iPhone, iPad a Mac OS na serveru AplikaceDne.cz a krátké novinky a postřehy naleznete i na mém Twitter účtu @janzdarsa.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.