Zavřít reklamu

Aktuálně již několik minut probíhá vůbec první letošní Apple Keynote. Na jejím začátku nám Tim Cook, generální ředitel Applu, řekl více o úspěších a budoucnosti služby Apple TV+. Ihned poté začal mluvit i iPhonech 13 (Pro), které jsou v současné době nejvýkonnější a nejnovější jablečné telefony.

Pokud vám v portfoliu nejnovějších iPhonů chyběla nějaká barva, tak pro vás mám naprosto skvělou zprávu. Apple totiž zrovna představil zbrusu nový iPhone 13 (mini) a 13 Pro (Max), konkrétně v nové zelené barvě, a to v obou případech. Tohle zbarvení bude mít u iPhonu 13 (mini) název klasická zelená a u vrcholného modelu Pro a Pro Max pak Alpine Green.

Co se týče ostatních specifikací, tak tyto iPhony zůstávají zcela stejné – jiná je pouze barva. V minulosti už jsme tento krok mohli vidět u iPhonů 12, u kterých Apple taktéž po nějaké době po představení přišel ještě s novou barvou, konkrétně fialovou. V současné době je iPhone 13 (mini) tedy k dispozici v bílé, černé, červené, růžové, modré a nově zelené, iPhony 13 Pro (Max) jsou pak k dispozici v horsky modré, vesmírně šedé, stříbrné a alpine zelené.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.