Zavřít reklamu

Už to jsou téměř dva roky od doby, kdy společnost Apple koupila aplikaci Shazam včetně vývojářského týmu. Od té doby stále vychází nové a nové aktualizace. Před několika měsíci se například uživatelé dočkali tmavého režimu. V těchto dnech vyšla další aktualizace, která potěší hlavně majitele iPadů.

S novou aktualizací podporuje Shazam funkci Split View, takže si můžete otevřít Shazam na polovinu displeje, zatímco na druhé polovině budete dělat něco odlišného. Je to zvláště užitečně hlavně v případech, kdy chcete zjistit skladbu z nějakého videa – na levé straně spustíte Shazam a na pravé straně video. S trochou štěstí Shazam pozná, o jakou písničku se jedná.

Kromě toho obdržela aplikace i podporu pro nové gesto. Potáhnutím prstu směrem doleva v seznamu hledaných písniček můžete jednotlivé písně rychle vymazat. K seznamu se přistupuje přímo z knihovny. Obě nové funkce jsou k dispozici v aktualizaci, která vyšla 25. března. Stačí tak zamířit do App Store a aplikaci aktualizovat, pokud tedy nemáte aktivní automatickou aktualizaci.

V posledních letech se pohybuje hlavně v blízkosti chytrých telefonů. Nevadí mu však ani ostatní technologie od počítačů po chytrou domácnost. Ve volném čase si rád zahraje nějakou tu hru, ideálně od Blizzardu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.