Zavřít reklamu

Pokud jste sledovali letošní první podzimní Apple Event, tak vám zajisté neuniklo představení nových iPhonů 13 a 13 Pro. Jestliže se vám tyto nové modely líbí, tak jste zajisté čekali na to, až si je budete moci předobjednat. Dobrou zprávou je, že Apple právě nyní, tedy 17. září ve 14:00, předobjednávky nových jablečných telefonů spustil.

Letos jsou k předobjednání veškeré nově představené modely ve stejnou dobu. Vloni jste si totiž prvně mohli předobjednat iPhone 12 a 12 Pro, předobjednávky modelů 12 mini a 12 Pro Max pak přišly až za několik dní. Ať už si tedy chcete zakoupit iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro či iPhone 13 Pro Max, tak bez problémů můžete. Start prodejů je pak stanoven na 24. září – právě v tento den pak dorazí první iPhony 13 a 13 Pro svým šťastným majitelům.

Berte však na vědomí, že byste s předobjednáním rozhodně neměli čekat. Stejně jako každý rok je o nové iPhony 13 a 13 Pro velký zájem, což znamená, že se doba dodání může prodloužit, a to až na několik týdnů, v některých případech dokonce měsíců.

.