Zavřít reklamu

Že je iPhone jedním z vůbec nejpoužívanějších fotoaparátů, je již známý fakt. Apple proto na svém YouTube kanálu před pár dny zveřejnil čtveřici videí, ve kterých vysvětluje, jak z focení na iPhonu dostat maximum.

První videonávod se týká Live Photo. Přesněji, jak z nich vybrat tu nejlepší momentku. Stačí vybrat na některou z fotek, klepnout na tlačítko Upravit a následně pak vybrat ideální fotografii.

Ve druhém videu Apple radí, jak pracovat s hloubkou ostrosti. V aplikaci Fotoaparát stačí klepnout na písmenko f a poté pomocí jezdce upravit hloubku ostrosti tak, abyste upřeli větší či menší pozornost na focený předmět či osobu. Nutno podotknout, že se funkce týká pouze nejnovějších iPhonů XS, XS Max a XR.

Na dalším videu Apple vysvětluje, jak používat portrétní režim v režimu monochromatické světlo. Tuto funkci podporují iPhony XS, XS Max, XR, X a 8 Plus.

V posledním videu Apple upozorňuje na jednu z vůbec nejužitečnějších funkcí aplikace Fotky. iPhone totiž pomocí strojového učení dokáže vyhledat vámi hledané fotografie a to pomocí předmětů, které se na fotografii nachází.

K dnešnímu dni vydal Apple na svém YouTube kanálu už celkem 29 videí, ve kterých uživatelům radí, jak pracovat s jeho produkty co nejlépe.

.