Zavřít reklamu

Všichni jablíčkáři se každoročně těší na příchod podzimu. Právě v tohle roční období totiž Apple přichází se zbrusu novými produkty, v čele s nejnovějšími iPhony – a letos tomu nebylo jinak. Konkrétně jsme se dočkali představení iPhonů 13 (mini) a 13 Pro (Max), dále iPadu mini 6. generace, iPadu 9. generace a Apple Watch Series 7. A právě dnes, tedy 24. září, se spouští prodeje těchto zmíněných nových produktů, tedy vyjma nové generace Apple Watch.

Jak už je tomu zvykem, tak i letos se začaly nové zmíněné produkty v České republice prodávat v 8:00. V tuto dobu totiž nejčastěji otevírají nákupní střediska a ostatní obchody, stejně tak začínají jezdit i kurýři. První jedinci už si tedy s největší pravděpodobností svůj iPhone 13 (mini) či 13 Pro (Max), popřípadě iPad mini 6. generace nebo iPad 9. generace, vyzvedli, popřípadě jim jedno z těchto zařízení již během dneška doveze kurýr. Vzhledem k tomu, že malinké Česko není pro Apple bůhvíjak zajímavé, tak došlo k naskladnění jen opravdu malého počtu kusů těchto zařízení. Pokud se na vás nedostalo, tak si bohužel budete nejspíše muset několik dalších týdnů či dokonce měsíců počkat. Nedá se svítit.

Dobrou zprávou je, že se nám podařilo do redakce nové iPhony 13 získat. To neznamená nic jiného, než že se již brzy na našem magazínu objeví unboxing a první dojmy z těchto nových jablečných telefonů. Následně si budete moci přečíst také obsáhlou recenzi, ve které se společně podíváme novým „třináctkám“ na zoubek.

.