Zavřít reklamu

Každý zarytý jablíčkář se celý rok těší na podzim, kdy Apple zpravidla představuje své nové jablečné telefony. Jinak tomu nebylo ani letos, byť jsme se představení nedočkali tradičně v září, ale až v říjnu. Po boku HomePodu mini jablečná společnost představila nové „dvanáctky“, konkrétně čtyři modely – iPhone 12 mini, 12, 12 Pro a 12 Pro Max. Zatímco 12 a 12 Pro si mohou jableční příznivci zakoupit již delší dobu, tak na spuštění prodejů 12 mini a 12 Pro Max jsme museli čekat – konkrétně na 13. listopadu, který připadá právě na dnešek.

Oficiální start prodejů v České republice byl stanoven na 8:00 ráno. To je čas, kdy klasicky otevírají veškeré obchody, prodejny a výdejny. První šťastlivci, kteří si 12 mini nebo 12 Pro Max včas předobjednali, by se měli svého kusu dočkat i v případě, že zvolili kurýrní přepravu. Berte však v potaz, že i letos je v rámci první vlny nových iPhonů 12 k dispozici opravdu poskromnu. Je tedy jasné, že opozdilci si na svůj nový iPhone 12 mini či 12 Pro Max budou muset ještě několik týdnů, ne-li měsíců, bohužel počkat. Pokud byste nyní přišli do jakékoliv prodejny a požadovali bez předobjednávky nový 12 mini či 12 Pro Max, tak nejspíše budete mít smůlu.

Oba dva zmíněné iPhony, tedy 12 mini a 12 Pro Max, se nám podařilo získat do redakce. Již před několika desítkami minut jsme publikovali unboxingy těchto modelů, společně s prvními dojmy, které vám mohou pomoci v případném rozhodování. Za několik dní pak samozřejmě zveřejníme také podrobné recenze, v rámci kterých se o těchto modelech dozvíte doopravdy vše, co potřebujete vědět. Rozhodně tedy sledujte magazín Jablíčkář i nadále.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.