Zavřít reklamu
iWant

Bývalý zaměstnanec Applu představil novou iOS aplikaci pro Reddit

iWant

Reddit je jedna z nejvíce navštěvovaných stránek na celém internetu. V USA se jedná o jeden z nejpopulárnějších webů vůbec. V ČR tolik „redditorů“ pravděpodobně není, i tak ovšem věřím, že se zde nějaký ten náruživý uživatel najde. A právě pro ně se včera večer objevila aplikace, za kterou stojí bývalý zaměstnanec společnosti Apple. Jedná se o klasického Reddit klienta, který se jmenuje Apollo, a který by měl být zatím tím nejlepším, co se v tomto segmentu kdy objevilo.

Představení nové aplikace proběhlo – kde jinde než na Redditu. Původní post si můžete prohlédnout zde, kde najdete všechny důležité informace a také několik odpovědí samotného vývojáře. Aplikace je k dispozici zdarma (a bez reklam) s tím, že je možné zakoupit její „Pro“ verzi (89,-), která obsahuje některé pokročilejší funkce navíc. Pokud jste jen klasický „lurker“, tedy někdo, kdo Reddit navštěvuje jen kvůli čtení, free verze vám bude bohatě stačit. Pokud však Reddit využíváte více a často do různých subredditů přispíváte, nákup Pro verze pro vás bude logičtější volbou.

Apollo Reddit App trailer:

Aplikace Apollo by měla nabízet skvěle vyvedené uživatelské rozhraní, které je šité na míru pro iPhony (na rozdíl od oficiální aplikace, která je vyráběna na obě platformy zároveň). Aplikace si bere to nejlepší z jiného úspěšného klienta Alien Blue a doplňuje to ještě další nadstavbou, jako je třeba využívání gest apod. Na rozdíl od Alien Blue Apollo disponuje podporou vývojářů a můžeme tedy očekávat přísun novinek a optimalizací.

Aplikace by měla mít také univerzální rozhraní, které bude fungovat jak na iPhonech, tak na iPadech. Autor plánuje pro iPad verzi další rozšíření v blízké budoucnosti, které přidá několik zajímavých funkcí, jež nejsou na menším displeji iPhonu možné. V současné době je prý v plánu již několik zásadních funkcí, které se do úvodní verze nevešly. Měly by se postupně objevovat v rámci aktualizací v následujících týdnech. Aplikaci je možné stáhnout zde a stránky vývojáře najdete zde.

Zdroj: Reddit