Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci narwhal, která vám pomůže přizpůsobit si na míru váš Reddit účet.

[appbox appstore id845422455]

Česká komunita na kultovní diskusní síti Reddit je poměrně silná – dá se tedy předpokládat, že uživatelé této platformy se najdou i mezi čtenáři Jablíčkáře. Pro správu, nastavení i samotné procházení Redditu na iPhonu či iPadu existuje řada různých aplikací, my jsme se rozhodli vám dnes představit narwhal. Pokud máte vlastní tip, můžete nám dát vědět do komentářů – podíváme se na něj v některém z příštích dílů našeho seriálu o aplikacích.

Aplikace narwahl for Reddit pracuje rychle, spolehlivě, a v příjemném a přehledném uživatelském rozhraní. Narwahl nabízí různé režimy zobrazení, možnost přepínání mezi kategoriemi a pochopitelně také možnosti sdílení či ukládání. Ovládat ho můžete i gesty – potažením doprava můžete dát upvote či downvote, potažením doleva příspěvek uložíte nebo skryjete.

Narwhal nabízí jak světlý, tak i dva druhy tmavého režimu, možnost přepínání mezi jednotlivými účty, nastavení notifikací nebo přizpůsobení formátu textu. Základní bezplatná verze aplikace je zdarma, odstranění reklam vás jednorázově vyjde na 99 korun.

narwhal fb
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.