Zavřít reklamu

Reddit je již řadu let velmi oblíbenou komunikační platformou, ke které se připojuje čím dál více uživatelů. Jedá se o rozsáhlý virtuální prostor, kde se najde místo i společníci pro diskuzi prakticky o jakémkoliv tématu. Kromě rozhraní webového prohlížeče můžete Reddit na svém iPhonu používat také v příslušné aplikaci. V dnešním článku vám představíme pětici užitečných tipů a triků, které jistě uvítají nejen začátečníci.

Brouzdejte anonymně

V aplikaci Reddit pro iPhone můžete také využít možnosti přepnout do anonymního režimu – nejedná se o nic složitého nebo zdlouhavého. V levém horním rohu klepněte na ikonku svého profilu a poté v bočním panelu klepněte na trojúhelníček napravo od vašeho uživatelského jména. Zde můžete buďto aktivovat prohlížení Redditu v anonymním režimu, odhlásit se, nebo naopak přidat nový účet.

Přepněte do tmavého režimu

Pokud aplikaci Reddit pro iPhone používáte dlouhodobě, této funkce jste si již jistě stihli všimnout, začátečníci ale o ni vědět nemusí. V případě, že chcete aplikaci Reddit přepnout do tmavého režimu, klepněte na ikonku vašeho profilu v levém horním rohu. V postranním panelu, který se vám zobrazí, zamiřte zcela dolů k sekci Settings, kde zkrátka jen klepnete na ikonku půlměsíce.

Změna zobrazení

Ve výchozím nastavení můžete příspěvky v aplikaci Reddit na vašem iPhonu procházet v zobrazení v režimu karet, ten ale můžete velmi jednoduše změnit. Nejprve se na hlavní stránce Redditu musíte dostat zcela nahoru – ideálně tak, že klepnete do horní části displeje vašeho iPhonu. Vpravo těsně pod horní lištou najdete ikonku dvou obdélníčků – když na ni klepnete, můžete snadno změnit režim zobrazení příspěvků ve feedu.

Šetřete baterii i zrak

Reddit pro iPhone nabízí spoustu různých funkcí pro prohlížení médií, jako je třeba automatické přehrávání videí nebo různé animace. Každému ale takto bohatý obsah nemusí vyhovovat. Pokud chcete například vypnout automatické přehrávání videí nebo deaktivovat animace při udělení ceny, klepněte v levém horním rohu na ikonku svého profilu a poté na postranním panelu zcela dole klepněte na Settings. Zde můžete v sekci View Options provést veškerá potřebná nastavení.

Změna prohlížeče

V aplikaci Reddit můžete také zvolit, jakým způsobem a v jakém prostředí se budou otevírat odkazy, na které na Redditu klepnete. V levém horním rohu opět klepněte na ikonku svého profilu a poté zamiřte dolů na Settings. V sekci Advanced zcela dole zamiřte k položce Link Browser a klepněte na trojúhelníkovou šipku vpravo. Poté už jen vyberte způsob otevírání odkazů z Redditu.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Dobry den, vnuceně jsem ted použival Reddit, ale žasnu, že to vůbec někdo použivá a tady doporučuje ! Je to děsná platforma, tak z počátku roku 2000, neumi to třidit, mizí zprávy atd.

celý text

Čtěte více.