Zavřít reklamu

Jste-li příznivci first-person stříleček s videoherním žánrem battle royale jako PUBG nebo Fortnite, pak vás jistě potěší, že od dnešního dne je možné si na iPhonech a iPadech zahrát Call of Duty. Kultovní hra, která řadu let sklízela úspěch na PC platformě, zamířila nově také na zařízení se systémy iOS a Android.

Call of Duty: Mobile je navržena speciálně pro obrazovky telefonů a tabletů a slibuje tak plnohodnotný herní zážitek se vším všudy. Dobrou zprávou je, že v rámci online multiplayeru si můžete zahrát na několika kultovních mapách jako Crossfire, Nuketown, Hijacked nebo Firing Range a užívat si můžete hned pěti různých herních módů jako Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Frontline a dokonce i speciálního Zombie módu.

Ve srovnání s PUBG a Fornite nabízí Call of Duty: Mobile kvalitnější grafické zpracování a lepší herní zážitek. V ostatních aspektech jsou si tituly podobné, včetně žánru battle royale. Na portu pro telefony a tablety se kromě Activision podílela také společnost Tencent, která má mimo jiné na svědomí právě i již zmiňovaný PUBG.

Call of Duty: Mobile je ke stažení zdarma. V rámci hry si pak může hráč zakoupit několik vylepšení prostřednictvím in-app nákupů. Pro stažení budete potřebovat minimálně 1,5 GB volného místa v úložišti a iPhone 5s nebo novější, případně iPad Air/iPad mini 2 a novější.

call-of-duty-mobile
.