Zavřít reklamu

Česká aplikace In-počasí dnes vydala novou verzi své aplikace, která přináší především širokou nabídku widgetů pro iOS 14. Aplikace nabízí widgety standardně ve třech velikostech. Ve všech widgetech jsou k dispozici údaje o aktuální teplotě venku na desetinu stupně přesně. Údaje o teplotě získává aplikace z nejširší sítě meteorologických stanic na našem území, do které jsou zapojeny jak soukromé, tak i profesionální stanice. Odpovídají tak vždy skutečným hodnotám venku.

Na rozdíl od nativních widgetů od Applu si uživatel může zvolit krok předpovědi. Vybírá si mezi tím, jestli chce vidět předpověď na nejbližší hodiny nebo dny. V nejmenším widgetu se tak může dozvědět předpověď na nejbližší 4 hodiny po hodinách, na 12 hodin po třech hodinách nebo na 4 dny v krocích po dnech. To je velmi praktické. Krátkodobou předpověď využijí hlavně lidé, kteří potřebují vědět předpověď během sportování nebo chystaného výletu. Naopak předpověď na dny se hodí pro naplánování například víkendu.

Widgety neobsahují jen informace o počasí. Ve středním a velkém widgetu si můžete vedle datumu nechat zobrazovat i to, kdo má v daný den svátek. To v současné době na Apple Store nenabízí žádná jiná aplikace s počasím. Ve velkém widgetu potom nechybí ani denní zpravodajství o počasí. Množstvím nastavení, praktičností a daty nové widgety od In-počasí překonávají dokonce ty nativní od Applu. 

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Škoda, že si tato aplikace tak pohoršila. Jejich předchozí widget byl luxusní, teď ho zkazili, že jim o dost kleslo průměrné hodnocení. Plno lidí ho mělo jako hlavní widget na úvodní stránce a teď tohle. Ještě, že existuje appcloner, kde si můžu uchovat předchozí verzi aplikace.

celý text

Čtěte více.