Zavřít reklamu

Fallout Shelter je velice úspěšná mobilní hra, kterou hráli desítky milionů lidí, a dokonce se dostala i na PC a herní konzole. Málokdo ale tuší, že od roku 2017 existuje i „druhý“ díl Fallout Shelter Online. Důvodem, proč jste o něm pravděpodobně neslyšeli je kvůli tomu, že vyšel pouze v Číně. Dobrou zprávou je však to, že se konečně dostane i do zbytku světa. Hra by měla být k dispozici v AppStore po celém světě během následujících měsíců.

V oficiálním popisku hry sice stojí, že se jedná o pokračování, ve skutečnosti se ale spíše jedná o značně vylepšenou první verzi. Základ je stále stejný, musíte se co nejlépe starat o Vault. Nově však budete moct rekrutovat slavné postavy ze světa Falloutu, se kterými budete tvořit speciální týmy. Postavy budou mít navíc odlišné schopnosti a dovednosti. což následně využijete nejen u misí.

Další novinkou bude příběh, který hráče vezme do oblastí, které fanoušci série znají z Falloutu 4. A to například benzinka Red Rocket anebo Diamond City. Dostane se i na nové nepřátele známé z hlavních her. Hra bude stále zdarma, očekávejte ale dodatečné nákupy za reálné peníze. Přesné datum vydání nebylo oznámeno, pokud se ale podíváte na profil hry na filipínském AppStore, můžete si všimnout data 22. dubna. Je velice pravděpodobné, že v tento den hra vyjde. A to jak na iOS, tak i na Android.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více