Zavřít reklamu

Fotoaparát iPhone 13 Pro se v posledních měsících řeší čím dál více. Představení nové generace jablečných telefonů už navíc klepe na dveře, přičemž nové telefony by Apple měl světu ukázat již za 2 měsíce. Ačkoliv tedy ještě není nic potvrzeno, tak již nyní díky sérii úniků a spekulací máme nejrůznější informace o chystaných novinkách. Nyní k tomu navíc přispěl UnclePanPan na svém účtu na Weibo, kde přidal zajímavou fotografii. Ta pak byly ještě sdíleny na Twitteru prostřednictvím uživatele DuanRui. Fotografie přitom poukazují na podstatně větší fotomodul iPhonu 13 Pro.

Takto by mohl vypadat iPhone 13 Pro (render):

Na přiloženém snímku si můžete prohlédnout iPhone 12 Pro, který je vsazen do krytu pro iPhone 13 Pro. Na první pohled tak můžete vidět enormní rozdíl ve zmiňovaném fotomodulu, který by měl být v případě letošního „Pročka“ podstatně větší. O vylepšení na straně fotoaparátu a jeho zvětšení, případně o jiných změnách spojených s touto komponentou, se navíc mluví již delší dobu. Již dříve přišel portál MacRumors s tvrzením, že podle uniklých schémat nabídnou nové iPhony vystouplejší fotomodul i jednotlivé čočky.

iPhone 12 Pro v krytu pro iPhone 13 Pro

Zároveň je ale nutné takzvaně zůstat nohama na zemi. Výrobci příslušenství totiž častokrát první kryty vyrábějí na základě úniků a spekulací, kvůli čemuž se můžou, ale nemusí přibližovat reálné podobě, kterou iPhone pak skutečně nabídne. Na Weibo se pak ještě objevily i další snímky ukazující iPhone 12 Pro Max v krytu pro iPhone 13 Pro Max. I v tomto případě by mělo dojít ke podobnému, avšak ne tak velkému zvětšení fotomodulu. Do představení už naštěstí nezbývá tolik času, a tedy již brzy budeme přímo od Applu vědět, jaké změny a novinky pro nás vlastně letos připravil.

.