Zavřít reklamu

Představení iPhone 13 už pomalu klepe na dveře. Letošní generace by měla být odhalena tradičně v září, kdy se Apple pochlubí čtveřicí nových modelů. Ačkoliv nás od samotné keynote dělí ještě tři měsíce, již nyní díky spoustě úniků a zpráv víme, na co se zhruba můžeme těšit. Samozřejmostí je novější a výkonnější čip A15, který bude doplněn zmenšeným horním výřezem.

Render iPhonu 13 Pro:

Podle nejnovějších informací od pravděpodobně nejuznávanějšího analytika jménem Ming-Chi Kuo si znatelně polepší i dražší iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. O těch se už delší dobu mluví ve spojitosti se 120Hz ProMotion displejem. Tady to ale zdaleka ještě nekončí. Aktuálně vyplavalo na povrch, že tyto dva modely dostanou vylepšený ultraširokoúhlý objektiv s funkcí automatického zaostření. Díky tomu se postarají o daleko ostřejší snímky, stejně tak se zvýší i kvalita fotografií v horších světelných podmínkách.

Kuo v závěru ještě prozradil jednu zajímavost. Ačkoliv tato novinka bude nyní limitována pouze na pokročilejší řadu Pro, nemusíme zoufat. Časem totiž bude dostupná úplně pro každého. V takovém případě si ale budeme muset počkat až na příští rok, jelikož stejné vylepšení dorazí i do základního modelu iPhonu 14. V souvislosti s letošní řadou iPhone 13 se ještě také mluví o navýšení maximálního možného úložiště, které by se mohlo zvýšit z 512 GB na 1 TB. Nejnovější zprávy od TrendForce ale mluví jinak. Podle nich se telefon bude jmenovat iPhone 12S a s navýšením úložiště bychom počítat neměli. Co si o těchto zprávách myslíte vy? Uvítali byste jablečný telefon s 1 TB volného místa?

.