Zavřít reklamu

Herní novinka Clone Drone in the Danger Zone ve své podstatě není úplně novinkou. Hra běžela ve fázi předběžného přístupu už několik let a vydání její plné verze symbolizuje hlavně dokončení příběhového režimu. Jako taková si však i tak během několika roků zvládla na Steamu vybudovat pověst zábavné řežby s „extrémně pozitivními“ recenzemi od spokojených uživatelů. Co tedy můžete od zábavně pojmenované hry očekávat?

Clone Drone in the Danger Zone vás dosadí do role novorozeného robota. Tedy alespoň v tom smyslu, že vás pořadatelé brutálních zápasů robotů zbavili vašeho organického těla a vědomí přenesly do vraždící mašiny. Na váš názor na robotickou brutalitu se tak nikdo neptá a hned jste vmrštěni do obrovských arén, kde bude vaším úkolem rozsekat na řešeto vše, co se vám postaví do cesty. Zde vstupuje do hry unikátní mechanika, jež dovoluje vám i nepřátelům odsekávat z postav kusy těl. Budete tak na jednu stranu odsekávat končetiny nepřátel, na druhou se ale i vy často ocitnete v situaci, kdy boj budete muset dokončit na jedné noze.

Takové sekání si v Clone Drone in the Danger Zone navíc budete moci vyzkoušet v množství různých režimů. Kromě příběhového módu hra nabízí i různé nekonečné potyčky, stejně tak i možnost hrát proti ostatním hráčům nebo se o pokoření celé arény pokusit s kamarádem. Díky přiloženému editoru úrovní a práci mnoha fanoušků vám navíc nikdy nedojdou nové úrovně ke hraní. Již nyní po čtyřech letech v předběžné přístupu můžete ve Steam Workshopu najít tisíce zajímavých levelů.

  • Vývojář: Doborog Games
  • Čeština: Ne
  • Cena: 14,27 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.8 nebo novější, procesor Intel Core i5 třetí generace nebo novější, 2 GB operační paměti, dedikovaná grafická karta, 1 GB volného místa

 Hru Clone Drone in the Danger Zone můžete stahovat zde

.