Zavřít reklamu

Již delší dobu se v jablečné komunitě hovoří o příchodu pokročilých náhlavních sluchátek a takzvaného lokalizačního přívěsku s názvem AirTags. O těchto produktech se hovoří stále více a navíc se v posledních měsících objevují zmínky o produktu v samotných kódech od Applu. Momentálně mají vývojáři k dispozici beta verzi operačního systému iOS 14.3, která s sebou opět přináší parádní novinky související se zmiňovanými jablečnými produkty.

Tato nejnovější beta verze totiž pravděpodobně nastínila design nadcházejících sluchátek Apple AirPods Studio. V systému se konkrétně objevila ikonka sluchátek, které se ale v aktuální jablečné nabídce vůbec nenachází. Jak můžete na přiloženém snímku vidět, jedná se o jednoduchá náhlavní sluchátka. Ta se pyšní oválnými náušníky a jedná se tak prakticky o totožný design, se kterým jsme se setkali při zveřejnění údajně uniklých snímků.

Ikonka sluchátek je poté vyobrazena na větším snímku spolu s batohem a cestovním zavazadlem. To by mohlo znamenat, že jsou všechny tři předměty úzce propojené se zmiňovaným lokalizačním přívěskem Apple AirTags, který by teoreticky mohl dané věci okamžitě vyhledat. Podle nejrůznějších úniků by sluchátka AirPods Studio měla nabídnout ikonický retro design v kombinaci s pokročilými funkcemi, jako je například aktivní potlačení okolního hluku. Dočkat bychom se mohli konkrétně dvou variantách. Ta první by se měla pyšnit užitím lehčích materiálů a nižší hmotností, zatímco druhá bude tvořena z dražších (a zároveň těžších) materiálů.

Najít Tile

To ale není všechno. Kód z operačního systému iOS 14.3 nadále odhalil, že se Apple rozhodl pro přidání podpory pro lokalizační přívěsky třetích stran fungujících na rozhraní Bluetooth. Ty by mělo být nově možné přidat přímo do nativní aplikace Najít. S tímto opět úzce souvisí zmiňované jablečné přívěsky AirTags. V současné situaci však není jasné, kdy tyto dva potenciální produkty zamíří na trh. S jistotou však můžeme říci, že se jejích příchodu už letos nedočkáme a pravděpodobně si budeme muset počkat až na příští rok.

.