Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes padla volba na aplikaci Voice Record Pro pro pořizování hlasových záznamů.

iPhone může kromě jiného skvěle posloužit také k pořizování hlasových a zvukových záznamů. Stejně jako v řadě jiných případů může i pro tyto účely posloužit nativní Diktafon od Applu, existuje ale spousta uživatelů, kteří raději dávají přednost aplikacím třetích stran. Pokud ani vám z jakéhokoliv důvodu nativní Diktafon plně nevyhovuje, můžete vyzkoušet aplikaci s názvem Voice Record Pro. Jedná se o aplikaci, jejíž tvůrci se snažili uživatelům nabídnout profesionální funkce pro pořizování, správu a úpravu hlasových záznamů.

Aplikaci Voice Record Pro nabízí kromě klasické funkce nahrávání také možnost jednoduchého a rychlého exportu nahrávek na nejrůznější cloudová úložiště, ale také e-mailem, přes Bluetooth, nebo třeba v podobě zvukového klipu na YouTube. K vašim nahrávkám můžete přidávat vlastní poznámky a záložky, připojovat k sobě různé záznamy, nebo aplikovat nejrůznější efekty, ovlivňující hlasitost, rychlost, výšku či ozvěnu. Hlasové a zvukové nahrávky můžete také v aplikaci Voice Record Pro stříhat, duplikovat, nebo třeba převádět do jiných formátů. V aplikaci lze také detailně upravovat jednotlivé parametry záznamů. Obrovskou výhodou aplikace je to, že veškeré funkce nabízí i ve své bezplatné verzi. Jedinou nevýhodou bezplatné verze je proužek s reklamami ve spodní části displeje, za jejich odstranění zaplatíte jednorázově 179 korun.

Aplikaci Voice Record Pro stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.