Zavřít reklamu

Včerejší keynote byla plná nových informací ohledně několika nových produktů. Veškeré informace o nových produktech naleznete zde: iPhone X, iPhone 8 a 8 Plus, Apple Watch Series 3, Apple TV 4K. Krátce po ukončení konference se objevily na české mutaci Apple webu také lokalizované ceny, které si můžete prohlédnout zde, stejně jako tuna nového příslušenství, jehož sumář najdete zde. Krátce po ukončení keynote se na YouTube objevilo také několik videí, která jsme mohli v průběhu konference vidět. Pokud jste nekoukali živě, máte možnost tato videa zhlédnout nyní.

První video má název iPhone 8 and iPhone 8 Plus in 8 seconds. Jedná se o několikavteřinovou koláž, na které jsou zachyceny všechny důležité funkce, které nová osmička nabídne. Pokud chcete opravdu stihnout všechny, doporučuji video přehrávat poloviční rychlostí :)

https://www.youtube.com/watch?v=UL3K5QJKOLg

Další tři videa se týkají žhavé novinky ve formě iPhonu X, který byl včera tou „ještě jednou věcí“, jež Tim Cook představil. Pokud se na tři videa umístěná níže podíváte, měli byste mít jasnou představu o tom, co je vlastně nový iPhone X zač. Pokud vám videa nestačí, podívejte se na náš detailnější přepis, který je uvedení v perexu tohoto článku. Pak se můžete snáze rozhodnout, jestli vám novinka stojí za 30 (resp. 35) tisíc korun.

https://www.youtube.com/watch?v=K4wEI5zhHB0

https://www.youtube.com/watch?v=mW6hFttt_KE

https://www.youtube.com/watch?v=wmEqgjT61FA

iPhone X si můžete prohlédnout také v galerii níže

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více