Zavřít reklamu

Jak na Apple Watch psát je otázka, kterou řeší velké množství majitelů chytrých hodinek od Applu. Apple Watch toho zvládnou opravdu hodně, psaní se ale na první pohled může vzhledem k velikosti jejich displeje jevit jako problém. Operační systém watchOS sice nabízí funkci diktování, kterou můžete využít nejen při odesílání zpráv. Jak ale postupovat, když potřebujete psát na Apple Watch?

Jak na Apple Watch psát

Pokud nechcete nebo nemůžete na vašich Apple Watch využívat funkci diktování, určitě vás zajímá, jak na Apple Watch psát. Při psaní na Apple Watch vyvstává tuzemským uživatelům problém v podobě absence podpory psaní prstem po displeji. Pro psaní na Apple Watch tedy budete muset použít některou z aplikací třetích stran – mezi ty nejpopulárnější patří WatchKeys, která je na App Storu ke stažení zdarma. Jak na Apple Watch psát?

  • Spusťte App Store a stáhněte si aplikaci WatchKeys. Aplikaci můžete stáhnout přes iPhone i přes Apple Watch.
  • Jakmile se aplikace nainstaluje, spusťte ji na vašich Apple Watch.
  • Začněte psát na klávesnici, která se vám zobrazí na displeji. Pro odeslání napsané zprávy klepněte na ikonku šipky.
  • V aplikaci WatchKeys můžete také posílat animované GIFy, měnit fonty, nebo posílat nejrůznější emoji.
  • V aplikaci WatchKeys na spárovaném iPhonu můžete také měnit motivy klávesnice.

Pokud si lámete hlavu s tím, jak na Apple Watch psát, aplikace WatchKeys představuje skvělé a spolehlivé řešení. Pokud by vám aplikace WatchKeys z jakéhokoliv důvodu nevyhovovala, můžete vyzkoušet některou z aplikací v nabídce nejlepších klávesnic pro Apple Watch.

.