Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme se na našem magazínu podívali na to, jakým způsobem můžete na Apple Watch otevřít webové stránky. Pokud jste o této možnosti nevěděli a chtěli byste zjistit, jak na to, tak stačí, abyste si otevřeli článek níže. Jak už to tak ale bývá, tak při procházení webem dochází k ukládání všemožných dat do paměti zařízení, ze kterého jej procházíte. To pak může vyústit k tomu, že data zabírají v úložišti hodně místa. To pak může být problém především u starších Apple Watch, které mohou mít úložiště s kapacitou například pouhých 8 GB.

Jak na Apple Watch smazat data webových stránek

Z důvodu zaplnění úložiště pak nemusíte být schopni s Apple Watch fungovat úplně podle představ. Konkrétně si například nebudete schopni nahrát hudbu do paměti, což může být problém, pokud chodíte běhat či jiným způsobem cvičit bez Apple Watch. Dobrou zprávou je, že tato data z webových stránek můžete velmi jednoduše z Apple Watch smazat, čímž dojde k uvolnění místa v úložišti. Postup pro smazání dat z webových stránek na jablečných hodinkách je následující:

  • Prvně je nutné, abyste na vašich Apple Watch stiskli digitální korunku.
  • Jakmile tak učiníte, tak v seznamu aplikací najděte Nastavení a otevřete ji.
  • Následně se v Nastavení přesuňte do sekce s názvem Obecné.
  • Dále, jakmile se v sekci ocitnete, sjeďte o kus níže a otevřete kolonku Data stránek.
  • Zde už jen stačí, abyste klepnuli na možnost Smazat data stránek.
  • Nakonec stačí, abyste akci klepnutím na Smazat data potvrdili.

Pomocí výše uvedeného postupu je tedy možné na vašich Apple Watch kompletně odstranit veškerá data z webových stránek. Tato data se tvoří v závislosti na tom, jak často webové stránky na Apple Watch prohlížíte. Pokud si web otevřete jen sem tam, nejspíše vás data stránek nebudou nijak omezovat, v opačném případě ale mohou být problémem. Nyní už ale víte, co dělat, pokud byste data webových stránek chtěli odstranit a získat tak místo v úložišti navíc.

.