Zavřít reklamu

Jak přidat hudbu ze Spotify do Apple Watch se již delší dobu snaží zjistit snad všichni majitelé jablečných hodinek a předplatitelé Apple Watch. Pokud jste se o vyhledání tohoto postupu pokusili také vy, tak jste dost možná byli neúspěšní. Spotify sice před několika měsíci oznámilo, že bude možné skladby do Apple Watch přidávat, avšak až doposud to stále možné nebylo. Dobrou zprávou ale je, že před pár dny Spotify vydalo aktualizaci, ve které už možnost pro přidání hudby do jablečných hodinek existuje.

Jak přidat hudbu ze Spotify do Apple Watch

Pokud tedy chcete zjistit, jakým způsobem můžete přidat hudbu ze Spotify do Apple Watch, tak se nejedná o nic složitého. Je ale nutné, abyste měli nainstalovanou verzi Spotify 8.6.40 a novější. Po prvním spuštění této verze aplikace už by se vám mělo zobrazit oznámení, které vás o této nové funkci informuje. Postup pro přidání hudby do Apple Watch je pak následující:

  • Prvně je nutné, abyste se na vašem iPhonu přesunuli do aplikace Spotify.
  • Jakmile tak učiníte, tak si vyhledejte hudbu, kterou chcete do Apple Watch uložit.
  • Následně na obrazovce lokalizujte a klepněte na ikonu tří teček.
  • Poté se zobrazí menu, ve kterém už jen stačí klepnout na Stáhnout do Apple Watch.
  • Vybraná hudba se ihned poté začne přidávat do Apple Watch.
  • Staženou hudbu na Apple Watch zobrazíte tak, že přejdete do Spotify, kde se přesuňte na levou obrazovku a klepněte na Stažené.
  • Můžete zde sledovat také postup stahování a popřípadě můžete stažené položky upravit.

Pomocí výše uvedeného způsobu lze tedy přidat hudbu ze Spotify do Apple Watch. Konkrétně můžete do jablečných hodinek přidat skladby, alba, playlisty a další. Nutno však podotknout, že (prozatím) lze do Spotify na Apple Watch stáhnout pouze 10 tisíc minut hudby. Jestliže nevidíte možnost pro stažení hudby do Apple Watch, tak přejděte do App Store a pokuste se Spotify aktualizovat. Následně pak Spotify vypněte v rámci přepínače aplikací, popřípadě iPhone a Apple Watch restartujte

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.