Zavřít reklamu

Ještě před pár dny se většina z nás těšila na Štědrý den – jako každý rok to ale opět všechno uběhlo strašně rychle a za pár dnů už opět začne všechno od znova, a to v roce 2021. Jestliže jste byli přes rok hodní, tak vám po stromečkem dost možná přistály Apple Watch. Tento dárek samozřejmě dokáže vyrazit dech a inspirovat vás k nějaké té nové činnosti. Pokud se vám tedy poštěstilo a našli jste v hezkém obalu schované hodinky, máme pro vás tipy na pár aplikací, které by se vám ze začátku mohly hodit.

AutoSleep

Jak jistě víte, Apple se v nejnovějším watchOS 7 pochlubil tolik žádaným monitorováním spánku. Ačkoliv jsou uživatelé spokojení a novinku si chválí, přesto se zdaleka nejedná o úplně spolehlivou záležitost, která by za vás vyřešila všechny problémy. Aplikace totiž funguje pouze v určitém čase a především je poměrně skoupá na informace, alespoň co se kvality spánku týče. Naštěstí jsou zde ale i alternativy, které bohatě postačí dokud Apple nevychytá tyto neduhy. Jednou z možností je i aplikace AutoSleep, která se postará o takřka dokonalou noc a pokud budete mít přece jen nějaké potíže, software je dokáže včas identifikovat a informovat vás o nich.

Aplikaci AutoSleep si můžete pořídit za přívětivých 3.99 dolarů zde

Carrot Weather

Co si budeme povídat, předpověď počasí je dnes zabudovaná úplně všude – ať už se jedná o počítače, smartphony nebo chytré hodinky. Málokdy se ale výrobce obtěžuje s přílišnou přesností a kvalitních aplikací „na počasí“ je jako šafránu. V případě aplikace Carrot Weather se ale jedná o dokonalé vyvážení přívětivého uživatelského rozhraní, perfektní předpovědí, která překvapuje svou přesností, a zároveň se odlišuje i nadprůměrnou kvalitou ostatních funkcí, jako je například možnost přizpůsobit si aplikaci k obrazu svému. Ne nadarmo se tak aplikace řadí mezi vůbec nejlepší řešení.

Aplikaci Carrot Weather za 4.99 dolarů pořídíte zde

Streaks

Zatím jsme se bavili primárně o spánku a počasí. Co když se ale chcete naučit nějakou novou dovednost, nebo snad konečně naplnit svá novoroční předsevzetí? Inu, Apple sice nabízí celou plejádu funkcí a možností, které dohromady dávají docela povedený celek, ale není nad to mít vše na jednom místě. A právě to je úděl aplikace Streaks, která vám nabídne možnost udělat si seznam aktivit a následně vás bude urgovat, abyste je dodržovali. Třešničkou na dortu je pak integrace s aplikací Health od Applu, tudíž se nemusíte starat o manuální zadávání, a řada dalších povedených funkcí, které jistě potěší.

Aplikaci Streaks si za 4.99 dolarů můžete pořídit zde

Spotify

Kdo by neznal legendární hudební přehravač Spotify, který zajistí stovky hodin zábavy. Kromě toho se aplikace může pochlubit i sekcí podcastů, zajímavých rozhovorů a celou plejádou fascinujících funkcí, které vás donutí se k aplikaci pravidelně vracet. Třešničkou na dortu je i bezplatný režim, kdy se vám sice budou zobrazovat reklamy, ale i tak si můžete užít poměrně nerušený zážitek. Ne nadarmo se jedná o nejpoužívanější aplikaci pro přehrávání hudby. Pokud si tedy chcete něco podobného užít i na chytrých hodinkách Apple Watch, rozhodně doporučujeme dát aplikaci šanci.

Things

O manažerovi vašich denních aktivit, aplikaci Things, jsme sice psali primárně ve spojení s iPhonem, ale ta pravá síla softwaru tkví právě ve využití s Apple Watch. Díky minimalistickému uživatelskému rozhraní máte totiž jasný přehled všech aktivit a zároveň si je můžete za pochodu odškrtávat. Potěší také moře funkcí, které pravděpodobně ani všechny nevyužijete, a nadstandardní podpora vývojářů. V každém případě se tak jedná o skvělého pomocníka, který by neměl chybět na žádných hodinkách Apple Watch. Sice si za něj trochu připlatíte, ale věřte nám, že aplikace Things vám dobrém slova smyslu změní život.

Aplikaci Things můžete za 9.99 dolarů pořídit zde

 

.